Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu

TZ MMD – Nový rad monitorov Philips M5000

„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Hráči sa vyvíjajú a rovnako tak sa vyvíja aj ich prístup k hraniu.
Intenzívne hranie na PC zostáva obľúbenou činnosťou po práci, ale obzory mnohých hráčov sa rozširujú aj na konzolové hranie novej generácie. Pre splnenie týchto požiadaviek prináša nový rad monitorov Philips M5000 do súťaženia intenzitu a detaily, nech už sa jedná o akúkoľvek hru. Philips 27M1N5200PA ponúka rýchle hranie, pre segment eSports, na 27” (68,5 cm) Full HD Fast IPS paneli, zatiaľ čo Philips 32M1N5800A poskytuje optimálnu kvalitu obrazu vďaka 31,5” (80 cm) 4K UHD IPS displeju.

27M1N5200PA

Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu
Philips 27M1N5200PA ponúka intenzívne hranie vďaka svojim vysoko kvalitným funkciám, takže je ideálny pre akčné súťažné hry, ako sú hry pre viacerých hráčov, strieľačky a MOBA.
Pre tieto hry sú potrebné displeje bez oneskorenia s ultra hladkým, pritom ostrým a detailným obrazom.
Vďaka ultra rýchlej obnovovacej frekvencii 240 Hz sa v zápale zápasu nestratí žiadna snímka, zatiaľ čo doba odozvy 0,5 ms MPRT účinne eliminuje rozmazanie a poskytuje ostrý a presný obraz.
Aby bolo možné dosiahnuť hranie úplne bez trhania as nízkou latenciou, tento monitor tiež obsahuje prémiovú technológiu FreeSync a nízke vstupné oneskorenie pre ďalšie vylepšenia herného zážitku.
Full HD Fast IPS panel s pomerom strán 16:9, ktorým je Philips 27M1N5200PA vybavený, prináša do vizuálnych zážitkov ostrý a detailný obraz s vysokou presnosťou farieb. „Výkon je hlavnou hnacou silou pri vývoji akéhokoľvek z našich herných monitorov. Je kľúčom k dosiahnutiu skutočných rozdielov vo vašom hernom zážitku a maximalizácii vašich schopností v hrách.
Tento monitor je ideálny pre rýchle hry, ako sú hry FPS alebo MOBA, vďaka svojmu panelu Fast-IPS, ktorý sa vyznačuje ultra vysokou obnovovacou frekvenciou 240 Hz, dobou odozvy 1 ms GtG, skvelými pozorovacími uhlami a jasom 400 nitov,“ povedal Cesar Acosta , Gaming Product Manager v spoločnosti MMD Monitors & Display.

Philips 27M1N5200P

4K, 144Hz a HDMI 2.1 pre všetky budúce výzvy
Philips 32M1N5800A je perspektívny hybridný herný monitor, ktorý reaguje na najnovšie inovácie v tomto segmente. Tento model spĺňa potreby rýchlych počítačových hier a konzol novej generácie, vďaka pripojeniu HDMI 2.1.
Hráči si môžu vybrať, či budú hrať intenzívne počítačové hry a užívať si všetky výhody rýchlej obnovovacej frekvencie 144 Hz, alebo vyťažiť maximum z najnovších konzol s obnovovacou frekvenciou 120 Hz pri rozlíšení 4K UHD. Hranie je vždy plynulé vďaka rýchlej odozve 1 ms (GtG) a Adaptive Sync a takmer bez oneskorenia, vďaka nízkemu vstupnému oneskoreniu.
Philips 32M1N5800A poskytuje presný a bohatý obraz s rozlíšením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) a technológiou Ultra Wide-Color pre živý obraz a médiá. Tento model má aj certifikáciu VESA DisplayHDR 400.

27M1N5200P

 

Prepracované, ale ergonomické nastavenie
Philips 32M1N5800A je navyše vybavený funkciou MultiView pre aktívne duálne pripojenie a zobrazenie, čo sa dobre uplatní pri najzložitejšom multitaskingu a zostavách viacerých zariadení. Oba modely sa vyznačujú 3stranným bezrámčekovým dizajnom a SmartErgoBase, ergonomickým kovovým stojanom, ktorý umožňuje múdru správu káblov, čo je nevyhnutné pre čisté a vizuálne príjemné herné nastavenie.
Ale v tomto stojane je toho viac, pretože sa nezabudlo na pohodlie hráčov.
Tento stojan monitora umožňuje značné ergonomické úpravy vhodné pre užívateľov (vrátane nastavenia výšky, natočenia, naklonenia a uhla natočenia) na zmiernenie fyzickej námahy pri dlhom hraní. Hodiny strávené hraním môžu mať významný vplyv aj na oči, a preto sú tieto modely vybavené režimom LowBlue a Flicker-free pre ľahké sledovanie.
„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii. To je dôvod, prečo tieto dva nové monitory sú vybavené najnovšími technológiami aj pre prácu a ponúkajú extra pohodlie. Majú vstavaný USB Hub, reproduktory a ďalšie funkcie využiteľné ako na produktívnu prácu, tak aj na hranie hier,“ uzavrel Cesar Acosta.
S ohľadom na dnešné hygienické požiadavky má 32M1N5800A aj povrch s antibakteriálnou úpravou (podľa certifikácie SIAA), ktorá znižuje zachytávanie a rast baktérií na potvrchu monitora, čo poskytuje väčšie zdravotné bezpečie, nech už je hardvér zdieľaný kdekoľvek.

27M1N5200P

 

Cena a dostupnosť
Philips 27M1N5200PA je už dostupný za odporúčanú koncovú cenu 10823 Kč (419 Eur), zatiaľ čo Philips 32M1N5800A bude dostupný počas marca 2022 za odporúčanú koncovú cenu 23221 Kč (899 EUR).

Najnovšie

nepretržite a v 4K

Sledujte cez novú kameru hlavnú stanicu v Prahe

Svetovú premiéru v živom streame mala dnes v programe SlowTV nová kamera Axis Communications. Model AXIS Q1808-LE ponúka vďaka objektívu Canon a 4/3” obrazovému snímaču vynikajúcu obrazovú kvalitu v 4K rozlíšení a vysokú citlivosť na svetlo. Nočný záber na pražskú hlavnú stanicu je len malou ukážkou využitia tejto kamery s tzv. bullet dizajnom.

28. marca 2024

Zámer stať sa kľúčovým dodávateľom na trhu s obalmi.

Canon potvrdzuje plán stať sa významným hráčom v oblasti digitálne tlačených etikiet a obalov

Na veľtrhu drupa 2024 v Düsseldorfe Canon potvrdí svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom na trhu etikiet a obalov a predvedie nový digitálny tlačový stroj a koncepty produktov, ktoré potvrdzujú jasný pokrok na ceste k tomuto cieľu. Etikety a obaly predstavujú strategickú oblasť, preto bude prebiehať vo vyhradenej zóne na stánku Canon živá výroba etikiet, vlnitej lepenky a skladacích kartónov.

28. marca 2024

Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

28. marca 2024

200 metrov za minútu

Canon rozširuje portfólio vysokorýchlostných atramentových rotačných tlačiarní o rad ColorStream 8110 a 8200

Spoločnosť Canon nadväzuje na doterajší úspech radu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ColorStream 8000 a rozširuje ju o dva nové modely ColorStream 8200 a 8110. Model ColorStream 8200 je teraz najproduktívnejším modelom radu s maximálnou rýchlosťou až 200 metrov za minútu. Model ColorStream 8110 s rýchlosťou 110 metrov za minútu je ideálny pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí chcú investovať do nového tlačového stroja ColorStream a zároveň zachovať existujúce dokončovacie zariadenia.

 

28. marca 2024

Ultrarýchla produkcia

Atramentové tlačové stroje ProStream 2000 pre komerčnú tlač

Canon ukázal nové vysokorýchlostné atramentové tlačiarne ProStream 2000 pre komerčnú a obchodnú komunikáciu a novú vlajkovú loď ProStream 3160

28. marca 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

rad vysoko kvalitných Industrial SSD diskov

Kingston Digital predstavuje i-Temp

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že vyvinula rad pevných diskov Industrial Temp špeciálne pre výrobcov systémov a konštruktérov, ktorí vyžadujú širší rozsah prevádzkových teplôt pre extrémne prostredia. Tieto SSD disky sú okrem […]

28. marca 2024

Adrenalínové aktivity

Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu

Dlhšie dni, slnečné lúče a vyššie teploty znamenajú len jedno. Jar je oficiálne tu! Je čas vyraziť na prechádzku, zabehať si do prírody, či vydať sa na túru. Či už ste vášnivý turista, alebo s outdoorovými aktivitami ešte len začínate, práve jarné počasie má ideálne podmienky pre širokú škálu športov. Prinášame zopár tipov, ako aktívne využiť jarné dni, a nielen to – pomocou nositeľných technológií zaznamenáte váš progres a namotivujete sa k zlepšovaniu.

26. marca 2024

Monitory Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A a 27E1N1600AE sú viacúčelové monitory

Monitory Philips

Rad monitorov Philips E1 predstavuje tri nové viacúčelové modely pre hybridnú a vzdialenú prácu

26. marca 2024

Nové stolné gigabitové PoE+ prepínače Mercusys MS105GP a MS108GP

Spoločnosť Mercusys, výrobca sieťových zariadení, predstavuje nové modely kompaktných prepínačov s podporou PoE+ napájania. Päťportový Mercusys MS105GP a osemportový MS108GP.

26. marca 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024