Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu

TZ MMD – Nový rad monitorov Philips M5000

„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Hráči sa vyvíjajú a rovnako tak sa vyvíja aj ich prístup k hraniu.
Intenzívne hranie na PC zostáva obľúbenou činnosťou po práci, ale obzory mnohých hráčov sa rozširujú aj na konzolové hranie novej generácie. Pre splnenie týchto požiadaviek prináša nový rad monitorov Philips M5000 do súťaženia intenzitu a detaily, nech už sa jedná o akúkoľvek hru. Philips 27M1N5200PA ponúka rýchle hranie, pre segment eSports, na 27” (68,5 cm) Full HD Fast IPS paneli, zatiaľ čo Philips 32M1N5800A poskytuje optimálnu kvalitu obrazu vďaka 31,5” (80 cm) 4K UHD IPS displeju.

27M1N5200PA

Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu
Philips 27M1N5200PA ponúka intenzívne hranie vďaka svojim vysoko kvalitným funkciám, takže je ideálny pre akčné súťažné hry, ako sú hry pre viacerých hráčov, strieľačky a MOBA.
Pre tieto hry sú potrebné displeje bez oneskorenia s ultra hladkým, pritom ostrým a detailným obrazom.
Vďaka ultra rýchlej obnovovacej frekvencii 240 Hz sa v zápale zápasu nestratí žiadna snímka, zatiaľ čo doba odozvy 0,5 ms MPRT účinne eliminuje rozmazanie a poskytuje ostrý a presný obraz.
Aby bolo možné dosiahnuť hranie úplne bez trhania as nízkou latenciou, tento monitor tiež obsahuje prémiovú technológiu FreeSync a nízke vstupné oneskorenie pre ďalšie vylepšenia herného zážitku.
Full HD Fast IPS panel s pomerom strán 16:9, ktorým je Philips 27M1N5200PA vybavený, prináša do vizuálnych zážitkov ostrý a detailný obraz s vysokou presnosťou farieb. „Výkon je hlavnou hnacou silou pri vývoji akéhokoľvek z našich herných monitorov. Je kľúčom k dosiahnutiu skutočných rozdielov vo vašom hernom zážitku a maximalizácii vašich schopností v hrách.
Tento monitor je ideálny pre rýchle hry, ako sú hry FPS alebo MOBA, vďaka svojmu panelu Fast-IPS, ktorý sa vyznačuje ultra vysokou obnovovacou frekvenciou 240 Hz, dobou odozvy 1 ms GtG, skvelými pozorovacími uhlami a jasom 400 nitov,“ povedal Cesar Acosta , Gaming Product Manager v spoločnosti MMD Monitors & Display.

Philips 27M1N5200P

4K, 144Hz a HDMI 2.1 pre všetky budúce výzvy
Philips 32M1N5800A je perspektívny hybridný herný monitor, ktorý reaguje na najnovšie inovácie v tomto segmente. Tento model spĺňa potreby rýchlych počítačových hier a konzol novej generácie, vďaka pripojeniu HDMI 2.1.
Hráči si môžu vybrať, či budú hrať intenzívne počítačové hry a užívať si všetky výhody rýchlej obnovovacej frekvencie 144 Hz, alebo vyťažiť maximum z najnovších konzol s obnovovacou frekvenciou 120 Hz pri rozlíšení 4K UHD. Hranie je vždy plynulé vďaka rýchlej odozve 1 ms (GtG) a Adaptive Sync a takmer bez oneskorenia, vďaka nízkemu vstupnému oneskoreniu.
Philips 32M1N5800A poskytuje presný a bohatý obraz s rozlíšením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) a technológiou Ultra Wide-Color pre živý obraz a médiá. Tento model má aj certifikáciu VESA DisplayHDR 400.

27M1N5200P

 

Prepracované, ale ergonomické nastavenie
Philips 32M1N5800A je navyše vybavený funkciou MultiView pre aktívne duálne pripojenie a zobrazenie, čo sa dobre uplatní pri najzložitejšom multitaskingu a zostavách viacerých zariadení. Oba modely sa vyznačujú 3stranným bezrámčekovým dizajnom a SmartErgoBase, ergonomickým kovovým stojanom, ktorý umožňuje múdru správu káblov, čo je nevyhnutné pre čisté a vizuálne príjemné herné nastavenie.
Ale v tomto stojane je toho viac, pretože sa nezabudlo na pohodlie hráčov.
Tento stojan monitora umožňuje značné ergonomické úpravy vhodné pre užívateľov (vrátane nastavenia výšky, natočenia, naklonenia a uhla natočenia) na zmiernenie fyzickej námahy pri dlhom hraní. Hodiny strávené hraním môžu mať významný vplyv aj na oči, a preto sú tieto modely vybavené režimom LowBlue a Flicker-free pre ľahké sledovanie.
„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii. To je dôvod, prečo tieto dva nové monitory sú vybavené najnovšími technológiami aj pre prácu a ponúkajú extra pohodlie. Majú vstavaný USB Hub, reproduktory a ďalšie funkcie využiteľné ako na produktívnu prácu, tak aj na hranie hier,“ uzavrel Cesar Acosta.
S ohľadom na dnešné hygienické požiadavky má 32M1N5800A aj povrch s antibakteriálnou úpravou (podľa certifikácie SIAA), ktorá znižuje zachytávanie a rast baktérií na potvrchu monitora, čo poskytuje väčšie zdravotné bezpečie, nech už je hardvér zdieľaný kdekoľvek.

27M1N5200P

 

Cena a dostupnosť
Philips 27M1N5200PA je už dostupný za odporúčanú koncovú cenu 10823 Kč (419 Eur), zatiaľ čo Philips 32M1N5800A bude dostupný počas marca 2022 za odporúčanú koncovú cenu 23221 Kč (899 EUR).

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022