Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu

TZ MMD – Nový rad monitorov Philips M5000

„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Hráči sa vyvíjajú a rovnako tak sa vyvíja aj ich prístup k hraniu.
Intenzívne hranie na PC zostáva obľúbenou činnosťou po práci, ale obzory mnohých hráčov sa rozširujú aj na konzolové hranie novej generácie. Pre splnenie týchto požiadaviek prináša nový rad monitorov Philips M5000 do súťaženia intenzitu a detaily, nech už sa jedná o akúkoľvek hru. Philips 27M1N5200PA ponúka rýchle hranie, pre segment eSports, na 27” (68,5 cm) Full HD Fast IPS paneli, zatiaľ čo Philips 32M1N5800A poskytuje optimálnu kvalitu obrazu vďaka 31,5” (80 cm) 4K UHD IPS displeju.

27M1N5200PA

Ultra rýchla obnovovacia frekvencia pre akčného hrdinu
Philips 27M1N5200PA ponúka intenzívne hranie vďaka svojim vysoko kvalitným funkciám, takže je ideálny pre akčné súťažné hry, ako sú hry pre viacerých hráčov, strieľačky a MOBA.
Pre tieto hry sú potrebné displeje bez oneskorenia s ultra hladkým, pritom ostrým a detailným obrazom.
Vďaka ultra rýchlej obnovovacej frekvencii 240 Hz sa v zápale zápasu nestratí žiadna snímka, zatiaľ čo doba odozvy 0,5 ms MPRT účinne eliminuje rozmazanie a poskytuje ostrý a presný obraz.
Aby bolo možné dosiahnuť hranie úplne bez trhania as nízkou latenciou, tento monitor tiež obsahuje prémiovú technológiu FreeSync a nízke vstupné oneskorenie pre ďalšie vylepšenia herného zážitku.
Full HD Fast IPS panel s pomerom strán 16:9, ktorým je Philips 27M1N5200PA vybavený, prináša do vizuálnych zážitkov ostrý a detailný obraz s vysokou presnosťou farieb. „Výkon je hlavnou hnacou silou pri vývoji akéhokoľvek z našich herných monitorov. Je kľúčom k dosiahnutiu skutočných rozdielov vo vašom hernom zážitku a maximalizácii vašich schopností v hrách.
Tento monitor je ideálny pre rýchle hry, ako sú hry FPS alebo MOBA, vďaka svojmu panelu Fast-IPS, ktorý sa vyznačuje ultra vysokou obnovovacou frekvenciou 240 Hz, dobou odozvy 1 ms GtG, skvelými pozorovacími uhlami a jasom 400 nitov,“ povedal Cesar Acosta , Gaming Product Manager v spoločnosti MMD Monitors & Display.

Philips 27M1N5200P

4K, 144Hz a HDMI 2.1 pre všetky budúce výzvy
Philips 32M1N5800A je perspektívny hybridný herný monitor, ktorý reaguje na najnovšie inovácie v tomto segmente. Tento model spĺňa potreby rýchlych počítačových hier a konzol novej generácie, vďaka pripojeniu HDMI 2.1.
Hráči si môžu vybrať, či budú hrať intenzívne počítačové hry a užívať si všetky výhody rýchlej obnovovacej frekvencie 144 Hz, alebo vyťažiť maximum z najnovších konzol s obnovovacou frekvenciou 120 Hz pri rozlíšení 4K UHD. Hranie je vždy plynulé vďaka rýchlej odozve 1 ms (GtG) a Adaptive Sync a takmer bez oneskorenia, vďaka nízkemu vstupnému oneskoreniu.
Philips 32M1N5800A poskytuje presný a bohatý obraz s rozlíšením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) a technológiou Ultra Wide-Color pre živý obraz a médiá. Tento model má aj certifikáciu VESA DisplayHDR 400.

27M1N5200P

 

Prepracované, ale ergonomické nastavenie
Philips 32M1N5800A je navyše vybavený funkciou MultiView pre aktívne duálne pripojenie a zobrazenie, čo sa dobre uplatní pri najzložitejšom multitaskingu a zostavách viacerých zariadení. Oba modely sa vyznačujú 3stranným bezrámčekovým dizajnom a SmartErgoBase, ergonomickým kovovým stojanom, ktorý umožňuje múdru správu káblov, čo je nevyhnutné pre čisté a vizuálne príjemné herné nastavenie.
Ale v tomto stojane je toho viac, pretože sa nezabudlo na pohodlie hráčov.
Tento stojan monitora umožňuje značné ergonomické úpravy vhodné pre užívateľov (vrátane nastavenia výšky, natočenia, naklonenia a uhla natočenia) na zmiernenie fyzickej námahy pri dlhom hraní. Hodiny strávené hraním môžu mať významný vplyv aj na oči, a preto sú tieto modely vybavené režimom LowBlue a Flicker-free pre ľahké sledovanie.
„Profil klasického hráča sa zmenil. Od našich zákazníkov sme sa dozvedeli, že okrem najvyššieho herného výkonu je pre nich stále dôležitejšia možnosť využitia monitora aj v domácej kancelárii. To je dôvod, prečo tieto dva nové monitory sú vybavené najnovšími technológiami aj pre prácu a ponúkajú extra pohodlie. Majú vstavaný USB Hub, reproduktory a ďalšie funkcie využiteľné ako na produktívnu prácu, tak aj na hranie hier,“ uzavrel Cesar Acosta.
S ohľadom na dnešné hygienické požiadavky má 32M1N5800A aj povrch s antibakteriálnou úpravou (podľa certifikácie SIAA), ktorá znižuje zachytávanie a rast baktérií na potvrchu monitora, čo poskytuje väčšie zdravotné bezpečie, nech už je hardvér zdieľaný kdekoľvek.

27M1N5200P

 

Cena a dostupnosť
Philips 27M1N5200PA je už dostupný za odporúčanú koncovú cenu 10823 Kč (419 Eur), zatiaľ čo Philips 32M1N5800A bude dostupný počas marca 2022 za odporúčanú koncovú cenu 23221 Kč (899 EUR).

Najnovšie

Spoľahlivá detekcia bez ohľadu na viditeľnosť

Nový sieťový radar AXIS D2210-VE

Nový 60GHz radar Axis zvládne monitoring dopravy a pohybu v oblasti

4. októbra 2023

Prvá jesenná novinka Bose na slovenskom trhu

Bose QuietComfort Headphones

Kalendárny príchod jesene sa tento rok takmer presne zišiel s oznámením noviniek spoločnosti Bose. Prvá z nich, ktorá bude v ČR a na Slovensku dostupná už 10. októbra, sú slúchadlá Bose QuietComfort Headphones, na trhu postupne nahradia populárny model QC 45. Novinka si zachováva nezameniteľný ikonický dizajn, ktorý tvoril históriu slúchadiel s aktívnym potlačením okolitých […]

27. septembra 2023

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá).

27. septembra 2023

Ľahký kompaktný notebook

Najnovší Pavilion Plus 14 a Pavilion Plus 16[

Spoločnosť HP predstavuje najnovší 14-palcový notebook HP Pavilion Plus a úplne nový 16-palcový notebook HP Pavilion Plus.

27. septembra 2023

ASUS predstavuje ExpertBook B9 OLED

Najľahší 14″ biznisový OLED notebook na svete, bez uhlíkovej stopy, a pritom s vojenskou odolnosťou a zabezpečením a prvkami umelej inteligencie

27. septembra 2023

Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

27. septembra 2023

Mercusys MR60X

Nový router s podporou Wi-Fi 6 pre širšiu, silnejšiu a priepustnejšiu sieť

Výrobca sieťových zariadení Mercusys prichádza na slovenský trh s úplne novým routerom s podporou štandardu Wi-Fi 6. Jednotka MR60X umožňuje efektívne pripojiť viac zariadení súčasne a zároveň rozšíriť dosah siete so zachovaním rýchlych a kvalitných dátových prenosov.

27. septembra 2023

TP-Link Tapo C520WS

Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Šikovný AI režim dokáže rozpoznávať osoby, domácich miláčikov či vozidlá.

27. septembra 2023

Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

26. septembra 2023

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022