Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 3. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

Epson, popredný svetový výrobca projektorov[1] a jednotka na trhu s profesionálnymi zobrazovacími zariadeniami v oblasti EMEA[2], v máji 2022 na veľtrhu ISE predstaví svoju najnovšiu generáciu kompaktných, účinných a ultraľahkých projektorov 3LCD so svietivosťou 20 000 lúmenov.

Spoločnosť Epson vychádzajúca z úspechu svojej série EB-L20000U predstaví nový rad projektorov, ktorý ponúka výrazné výhody vrátane zmenšenia a zníženia hmotnosti, jednoduchšej inštalácie a nastavenia, zjednodušenej údržby, skvelej kvality obrazu a skutočne ekologických funkcií.

Ďalšie podrobnosti o tomto rade a jeho nových prvkoch budú odhalené v máji v stánku 3J100 na veľtrhu ISE.

„Veľmi nás teší, že môžeme na veľtrhu ISE predstaviť našu najnovšiu generáciu ultraľahkých a kompaktných projektorov s vysokou svietivosťou,“ hovorí Massimo Pizzocri, Vice President Video Projector Sales & Marketing Division v spoločnosti Epson. „Som presvedčený, že táto nová zobrazovacia platforma 3LCD sa stane meradlom kvality vo svojom odbore, čo sa týka kvality a flexibility. Nielenže šetrí čas strávený inštaláciou a náklady na dopravu, ale aj znižuje dopad na životné prostredie pre dôležitý a rastúci trhový segment prístrojov s 20 000 lúmenmi.“

„Ako popredný svetový výrobca projektorov sme veľmi pozorne vypočuli našich zákazníkov a sme presvedčení, že tento nový rad projektorov vyhovie záujmu trhu po kompaktnejších, skladnejších, ľahších, spoľahlivých a všestranných zobrazovacích riešeniach s vysokou svietivosťou.“

Ďalej bude predstavený rad PU2200U obsahujúci 3LCD projektory s vysokou svietivosťou. Séria PU2200 obsahuje modely so svietivosťou 13 000 lm, 16 000 lm a 20 000 lm a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiou 4K enhancement, HDR a pokročilé inštalačné prvky. Tento kompaktný a ľahký rad ponúka množstvo funkcií užitočných v prípade prenájmu alebo počas inštalácie, ako je spätná kompatibilita s existujúcimi objektívmi Epson. Projektory sa ľahko integrujú do súčasných infraštruktúr a ponúkajú flexibilitu pri inštalácii a aj vysokú spoľahlivosť.

Medzi ďalšie atrakcie v stánku Epson na tohtoročnom veľtrhu ISE patrí:

Profesionálne zobrazovacie „laboratórium“, kde bude zákazníkom poskytnutá pomoc s inštaláciou na otestovanie viacprojektorových prostredí, ako je miešanie EPPT, stohovanie EPPT a jednoduché stohovanie.

Pohlcujúci 360-stupňový videokonferenčný priestor v spolupráci s integrátorom a softvérovým vývojárom Igloo, ktorý predstavuje nové interaktívne riešenia na virtuálne a fyzické schôdzky.

Miestnosť so špičkovým 4K domácim kinom.

V spolupráci so spoločnosťou Artome predstavíme prenosný a ľahko ovládateľný chytrý prístroj určený na prezentácie a video konferencie, ktorý eliminuje potrebu zložitých inštalácií a káblov.

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700. Nová série EB-PU1000 vychádza z úspechu radu EB-L1070U spoločnosti Epson. Zahŕňa varianty so svietivosťou 6 000, 7 000, 8 500 a 10 000 lúmenov a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiami 4K enhancement, HDR a pokročilými inštalačnými funkciami. Nový rad EB-L700 ponúka rozsah jasu bieleho a farebného svetelného výstupu 5 200–7 000 lúmenov a zahŕňa pokročilú inštaláciu a pripojenie. Tiež obsahuje nový model s krátkou projekčnou vzdialenosťou.

„Teší nás, že môžeme tento máj na veľtrhu ISE predviesť najnovšie pokroky technológie projektorov 3LCD Epson,“ pokračuje Massimo Pizzocri. „Na ISE sa dlho čakalo a s tým, ako sa náš odbor zotavuje z vplyvu pandémie, sa v Barcelone radi znova osobne uvidíme so všetkými našimi zákazníkmi, partnermi, kolegami z odboru a priateľmi.“

„Epson úprimne víta všetkých návštevníkov veľtrhu ISE a tešíme sa, že sa čoskoro uvidíme.“

 

Projektory Epson

Spoločnosť Epson je popredný svetový výrobca projektorov s viac ako tretinovým podielom na trhu s projektormi. Špecializuje sa na výrobu kompaktnej, všestrannej laserovej projekčnej technológie 3LCD s vysokým jasom pre domácnosti, kancelárie, školy, maloobchod a veľkoformátové inštalácie v zábavných zariadeniach, múzeách, galériách, v rámci vonkajších akcií a návštevníckych atrakciách.

Laserové projektory Epson s vysokou svietivosťou vytvárajú pôsobivé a interaktívne prostredie na veľkých akciách a návštevníckych atrakciách na celom svete. Medzi posledné príklady využitia AV technológií spoločnosti Epson patrí: Hudobný festival Electric Forest v Amerike, výstava TeamLab Borderless v Šanghaji a Medzinárodný festival svetla v Európe.

AV technológia spoločnosti Epson vylepšuje produktivitu v učebniach a v iných vzdelávacích prostrediach na celom svete. Zdokonaľuje aj zážitky zákazníkov v oblasti maloobchodu a podporuje celý rad priemyselných odvetví poskytovaním riešení asistencie na diaľku.

 

O spoločnosti Epson

Epson je popredný svetový dodávateľ technológií, ktorý spoluvytvára udržateľné prostredie a prispieva k rozvoju komunít. Využíva k tomu efektívnu, kompaktnú a presnú techniku a digitálne technológie spájajúce ľudí, veci a informácie. Spoločnosť sa zameriava na riešenie spoločenských otázok prostredníctvom inovácií v oblasti domácej a firemnej tlače, komerčnej a priemyselnej tlače, výroby a v oblasti vizualizácie a životného štýlu. Do roku 2050 spoločnosť Epson dosiahne uhlíkovú neutralitu a eliminuje používanie vyčerpateľných podzemných zdrojov, ako sú ropa a kovy. Skupina Epson má celosvetovú pôsobnosť, je riadená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corporation a generuje každoročné predaje v hodnote okolo 1 miliardy japonských jenov.

global.epson.com

[1] 2001–2021, 500 lúmenov a viac, okrem bezrámčekových televíznych displejov, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY21Q

[1] 2020, 6 000 lúmenov a viac, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY21Q2

 

Najnovšie

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

9. mája 2022

Prémiový výkon

ASUS oznámil úplne nový Zenbook 14 Flip OLED (UN5401)

Všestranný prémiový konvertibilný 14″ notebook je vybavený 16 : 10 OLED HDR PANTONE Validated displejom so 100 % pokrytím farebného priestoru DCI-P3

3. mája 2022

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

3. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022