Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 3. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

Epson, popredný svetový výrobca projektorov[1] a jednotka na trhu s profesionálnymi zobrazovacími zariadeniami v oblasti EMEA[2], v máji 2022 na veľtrhu ISE predstaví svoju najnovšiu generáciu kompaktných, účinných a ultraľahkých projektorov 3LCD so svietivosťou 20 000 lúmenov.

Spoločnosť Epson vychádzajúca z úspechu svojej série EB-L20000U predstaví nový rad projektorov, ktorý ponúka výrazné výhody vrátane zmenšenia a zníženia hmotnosti, jednoduchšej inštalácie a nastavenia, zjednodušenej údržby, skvelej kvality obrazu a skutočne ekologických funkcií.

Ďalšie podrobnosti o tomto rade a jeho nových prvkoch budú odhalené v máji v stánku 3J100 na veľtrhu ISE.

„Veľmi nás teší, že môžeme na veľtrhu ISE predstaviť našu najnovšiu generáciu ultraľahkých a kompaktných projektorov s vysokou svietivosťou,“ hovorí Massimo Pizzocri, Vice President Video Projector Sales & Marketing Division v spoločnosti Epson. „Som presvedčený, že táto nová zobrazovacia platforma 3LCD sa stane meradlom kvality vo svojom odbore, čo sa týka kvality a flexibility. Nielenže šetrí čas strávený inštaláciou a náklady na dopravu, ale aj znižuje dopad na životné prostredie pre dôležitý a rastúci trhový segment prístrojov s 20 000 lúmenmi.“

„Ako popredný svetový výrobca projektorov sme veľmi pozorne vypočuli našich zákazníkov a sme presvedčení, že tento nový rad projektorov vyhovie záujmu trhu po kompaktnejších, skladnejších, ľahších, spoľahlivých a všestranných zobrazovacích riešeniach s vysokou svietivosťou.“

Ďalej bude predstavený rad PU2200U obsahujúci 3LCD projektory s vysokou svietivosťou. Séria PU2200 obsahuje modely so svietivosťou 13 000 lm, 16 000 lm a 20 000 lm a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiou 4K enhancement, HDR a pokročilé inštalačné prvky. Tento kompaktný a ľahký rad ponúka množstvo funkcií užitočných v prípade prenájmu alebo počas inštalácie, ako je spätná kompatibilita s existujúcimi objektívmi Epson. Projektory sa ľahko integrujú do súčasných infraštruktúr a ponúkajú flexibilitu pri inštalácii a aj vysokú spoľahlivosť.

Medzi ďalšie atrakcie v stánku Epson na tohtoročnom veľtrhu ISE patrí:

Profesionálne zobrazovacie „laboratórium“, kde bude zákazníkom poskytnutá pomoc s inštaláciou na otestovanie viacprojektorových prostredí, ako je miešanie EPPT, stohovanie EPPT a jednoduché stohovanie.

Pohlcujúci 360-stupňový videokonferenčný priestor v spolupráci s integrátorom a softvérovým vývojárom Igloo, ktorý predstavuje nové interaktívne riešenia na virtuálne a fyzické schôdzky.

Miestnosť so špičkovým 4K domácim kinom.

V spolupráci so spoločnosťou Artome predstavíme prenosný a ľahko ovládateľný chytrý prístroj určený na prezentácie a video konferencie, ktorý eliminuje potrebu zložitých inštalácií a káblov.

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700. Nová série EB-PU1000 vychádza z úspechu radu EB-L1070U spoločnosti Epson. Zahŕňa varianty so svietivosťou 6 000, 7 000, 8 500 a 10 000 lúmenov a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiami 4K enhancement, HDR a pokročilými inštalačnými funkciami. Nový rad EB-L700 ponúka rozsah jasu bieleho a farebného svetelného výstupu 5 200–7 000 lúmenov a zahŕňa pokročilú inštaláciu a pripojenie. Tiež obsahuje nový model s krátkou projekčnou vzdialenosťou.

„Teší nás, že môžeme tento máj na veľtrhu ISE predviesť najnovšie pokroky technológie projektorov 3LCD Epson,“ pokračuje Massimo Pizzocri. „Na ISE sa dlho čakalo a s tým, ako sa náš odbor zotavuje z vplyvu pandémie, sa v Barcelone radi znova osobne uvidíme so všetkými našimi zákazníkmi, partnermi, kolegami z odboru a priateľmi.“

„Epson úprimne víta všetkých návštevníkov veľtrhu ISE a tešíme sa, že sa čoskoro uvidíme.“

 

Projektory Epson

Spoločnosť Epson je popredný svetový výrobca projektorov s viac ako tretinovým podielom na trhu s projektormi. Špecializuje sa na výrobu kompaktnej, všestrannej laserovej projekčnej technológie 3LCD s vysokým jasom pre domácnosti, kancelárie, školy, maloobchod a veľkoformátové inštalácie v zábavných zariadeniach, múzeách, galériách, v rámci vonkajších akcií a návštevníckych atrakciách.

Laserové projektory Epson s vysokou svietivosťou vytvárajú pôsobivé a interaktívne prostredie na veľkých akciách a návštevníckych atrakciách na celom svete. Medzi posledné príklady využitia AV technológií spoločnosti Epson patrí: Hudobný festival Electric Forest v Amerike, výstava TeamLab Borderless v Šanghaji a Medzinárodný festival svetla v Európe.

AV technológia spoločnosti Epson vylepšuje produktivitu v učebniach a v iných vzdelávacích prostrediach na celom svete. Zdokonaľuje aj zážitky zákazníkov v oblasti maloobchodu a podporuje celý rad priemyselných odvetví poskytovaním riešení asistencie na diaľku.

 

O spoločnosti Epson

Epson je popredný svetový dodávateľ technológií, ktorý spoluvytvára udržateľné prostredie a prispieva k rozvoju komunít. Využíva k tomu efektívnu, kompaktnú a presnú techniku a digitálne technológie spájajúce ľudí, veci a informácie. Spoločnosť sa zameriava na riešenie spoločenských otázok prostredníctvom inovácií v oblasti domácej a firemnej tlače, komerčnej a priemyselnej tlače, výroby a v oblasti vizualizácie a životného štýlu. Do roku 2050 spoločnosť Epson dosiahne uhlíkovú neutralitu a eliminuje používanie vyčerpateľných podzemných zdrojov, ako sú ropa a kovy. Skupina Epson má celosvetovú pôsobnosť, je riadená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corporation a generuje každoročné predaje v hodnote okolo 1 miliardy japonských jenov.

global.epson.com

[1] 2001–2021, 500 lúmenov a viac, okrem bezrámčekových televíznych displejov, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY21Q

[1] 2020, 6 000 lúmenov a viac, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY21Q2

 

Najnovšie

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

TIP PRE VÁS

Vyčistite si počítač bezpečne použitím kompresora

Ako si môžete vyčistiť nielen počítač, notebook, ale aj inú domácu elektroniku tak, aby sa nepoškodila? Zvládnete to kompresorom.

28. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Odporúčané

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022