Do kampane sa zapojili morská biologička Kirshia Govender, astrofotograf Bartosz Wojczyński a výtvarníčka farieb Liz West

Všestranný a kompaktný Zenbook 14 Flip OLED so živým 2,8K OLED displejom

ASUS odštartoval novú kampaň Incredible Comes From Within na notebooky Zenbook na rok 2023

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 18. júla 2023
Obsahuje nasledovné témy

KĽÚČOVÉ BODY

 Bratislava 18. jún 2023 – ASUS odštartoval novú globálnu marketingovú kampaň Incredible Comes From Within na prémiové tenké a ľahké notebooky radu Zenbook na rok 2023. Najnovšia kampaň, ktorá pôvodne štartovala v roku 2022, pokračuje v oslave kréda Zenbooku a toho neuveriteľného, čo je v každom z nás, a potvrdzuje poslanie radu Zenbook sprevádzať používateľov na ich jedinečných cestách za realizáciou.

Pri príležitosti spustenia rozsiahlej kampane na rok 2023 bolo zverejnené video, ktoré zdôrazňuje talent morskej biologičky a ochrankyne morských živočíchov Kirshie Govender, astrofotografa samouka Bartosza Wojczyńského a renomovanej výtvarníčky Liz Westovej. Kampaň je zameraná na tri modely:  Zenbook S 13 OLED (UX5304), najtenší OLED notebook na svete a najekologickejší Zenbook, aký bol kedy vyrobený; na kompaktný a výkonný Zenbook 14X OLED (UX3404) a na všestranný konvertibilný Zenbook 14 Flip OLED (UP3404).

Video sa zameriava na to, ako pokročilý ultraprenosný dizajn, dôraz na trvalú udržateľnosť a výkonné špecifikácie radu Zenbook na rok 2023 umožňujú vedcom a umelcom, aby sa vydali na svoje individuálne cesty. Hlavným posolstvom kampane je, že notebooky radu Zenbook na rok 2023 ponúkajú používateľom ideálny ultraprenosný zážitok bez ohľadu na ich potreby na cestách, čím dokazujú, že neuveriteľné skutočne vychádza zvnútra.

Kirshia Govender: Zenbook S 13 OLED

Kirshia Govender je morská biologička, pedagogička a moderátorka. Jej trvalo udržateľným cieľom je záchrana morských živočíchov, najmä morských korytnačiek. Na to, aby mohla flexibilne pracovať na mnohých rozmanitých a rôznych miestach, ktoré počas svojej práce navštevuje, potrebuje tenký a ľahký notebook.

Zenbook S 13 OLED má konštrukciu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Obsahuje recyklované kovy a plasty, ekologický plazmokeramický hliníkový povrch a plne recyklovateľný obal s certifikáciou FSC® Mix, takže ide o ideálneho partnera pre Kirshiu, ktorá neustále odstraňuje plastový odpad z oceánov v snahe zachraňovať životy morských tvorov.

Vo videu z kampane sledujeme Kirshiu, ako používa Zenbook S 13 OLED na navigáciu po pobreží Albánska. Je radosť vidieť ju v jej živle, ako sa potápa pri hľadaní znečisťujúcich látok v oceáne počas misie na záchranu morských živočíchov. Vďaka ultraľahkému šasi s hmotnosťou 1 kg a s rekordne malou hrúbkou iba 1 cm si Kirshia môže tento notebook zobrať so sebou kamkoľvek na svoje cesty.

Bartosz Wojczyński: Zenbook 14X OLED

Bartosz Wojczyński je astrofotograf samouk, ktorý za svoju prácu získal mnoho prestížnych ocenení vrátane ceny NASA Astronomy Picture of the Day.

Bartosz je známy tým, že kombinuje desiatky tisíc jednotlivých astronomických snímok na vytvorenie diela s extrémne vysokým rozlíšením. Na mapovanie a kolorovanie snímok používa pokročilé techniky získavania a spracovania obrazu. Vysoko výkonný Zenbook 14X OLED mu vďaka špičkovému procesoru Intel® Core™ i9 radu H a grafickej karte NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 dokonale vyhovuje. Bartosz tvrdí, že jeho Zenbook je jedným z mála notebookov, ktoré spĺňajú vysoké nároky na výkon pri jeho práci.

Video z kampane zobrazuje Bartosza s jeho Zenbookom na odľahlom mieste v Albánsku, ako importuje desiatky tisíc obrázkov z kamery svojho teleskopu. Vidieť, ako rýchlo notebook spracúva fotografie a v okamihu ich všetky skombinuje, aby vytvoril astrofotografiu s vysokým rozlíšením. Je to obdivuhodná ukážka toho, ako je výkon Zenbooku 14X OLED schopný vytvoriť neuveriteľné umelecké diela.

Liz West: Zenbook 14 Flip OLED

Liz West je renomovaná britská umelkyňa. Vytvára živé prostredia, v ktorých sa mieša svetelná farba a žiarivé svetlo s cieľom vyvolať v divákovi zvýšené zmyslové vnímanie. Hraním sa s farbou a jej prispôsobovaním zvýrazňuje Liz intenzitu a kompozíciu svojich priestorových usporiadaní.

Na to, aby mohla Liz pri svojej práci využívať celú škálu farieb, potrebuje notebook, ktorý dokáže dokonale vykresľovať farby. S mimoriadne živým dotykovým 2,8K OLED Pantone® Validated displejom Zenbooku 14 Flip OLED môže presne vizualizovať svoje neuveriteľné umelecké diela.

V rámci kampane mala Liz možnosť premeniť veľkú prázdnu miestnosť na farebné predstavenie. Farby sa živo premietali na steny, stropy a podlahy. Je neuveriteľné vidieť, ako Zenbook 14 Flip OLED umožňuje vytvoriť vernú farebnú inštaláciu.

Rad Zenbook na rok 2023: viac za menej

Výnimočný rad notebookov Zenbook na rok 2023 ponúka pre každého niečo a umožňuje mu dosiahnuť jeho ciele, nech sú akékoľvek, s ultraľahkým a ultratenkým Zenbookom S 13 OLED, vysoko výkonným Zenbookom 14X OLED alebo kompaktným a všestranným Zenbookom 14 Flip OLED. Tieto sofistikované, elegantné a udržateľné notebooky prinášajú viac za menej, nadväzujú na významné dedičstvo radu Zenbook a posúvajú ho na úplne novú úroveň. Výhody radu Zenbook na rok 2023 možno jednoducho zosumarizovať:

 

 

 

 

 

Najnovšie

Prvá jesenná novinka Bose na slovenskom trhu

Bose QuietComfort Headphones

Kalendárny príchod jesene sa tento rok takmer presne zišiel s oznámením noviniek spoločnosti Bose. Prvá z nich, ktorá bude v ČR a na Slovensku dostupná už 10. októbra, sú slúchadlá Bose QuietComfort Headphones, na trhu postupne nahradia populárny model QC 45. Novinka si zachováva nezameniteľný ikonický dizajn, ktorý tvoril históriu slúchadiel s aktívnym potlačením okolitých […]

27. septembra 2023

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá).

27. septembra 2023

Ľahký kompaktný notebook

Najnovší Pavilion Plus 14 a Pavilion Plus 16[

Spoločnosť HP predstavuje najnovší 14-palcový notebook HP Pavilion Plus a úplne nový 16-palcový notebook HP Pavilion Plus.

27. septembra 2023

ASUS predstavuje ExpertBook B9 OLED

Najľahší 14″ biznisový OLED notebook na svete, bez uhlíkovej stopy, a pritom s vojenskou odolnosťou a zabezpečením a prvkami umelej inteligencie

27. septembra 2023

Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

27. septembra 2023

Mercusys MR60X

Nový router s podporou Wi-Fi 6 pre širšiu, silnejšiu a priepustnejšiu sieť

Výrobca sieťových zariadení Mercusys prichádza na slovenský trh s úplne novým routerom s podporou štandardu Wi-Fi 6. Jednotka MR60X umožňuje efektívne pripojiť viac zariadení súčasne a zároveň rozšíriť dosah siete so zachovaním rýchlych a kvalitných dátových prenosov.

27. septembra 2023

TP-Link Tapo C520WS

Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Šikovný AI režim dokáže rozpoznávať osoby, domácich miláčikov či vozidlá.

27. septembra 2023

Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

26. septembra 2023

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Túto jeseň budú k existujúcemu radu inovatívnych tlačiarní Canon MAXIFY GX pridané nové modely Canon MAXIFY GX1040/GX2040 so zásobníkmi atramentu MegaTank pre hybridných pracovníkov a domáce kancelárie.

11. septembra 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022