Do kampane sa zapojili morská biologička Kirshia Govender, astrofotograf Bartosz Wojczyński a výtvarníčka farieb Liz West

Všestranný a kompaktný Zenbook 14 Flip OLED so živým 2,8K OLED displejom

ASUS odštartoval novú kampaň Incredible Comes From Within na notebooky Zenbook na rok 2023

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 18. júla 2023
Obsahuje nasledovné témy

KĽÚČOVÉ BODY

 Bratislava 18. jún 2023 – ASUS odštartoval novú globálnu marketingovú kampaň Incredible Comes From Within na prémiové tenké a ľahké notebooky radu Zenbook na rok 2023. Najnovšia kampaň, ktorá pôvodne štartovala v roku 2022, pokračuje v oslave kréda Zenbooku a toho neuveriteľného, čo je v každom z nás, a potvrdzuje poslanie radu Zenbook sprevádzať používateľov na ich jedinečných cestách za realizáciou.

Pri príležitosti spustenia rozsiahlej kampane na rok 2023 bolo zverejnené video, ktoré zdôrazňuje talent morskej biologičky a ochrankyne morských živočíchov Kirshie Govender, astrofotografa samouka Bartosza Wojczyńského a renomovanej výtvarníčky Liz Westovej. Kampaň je zameraná na tri modely:  Zenbook S 13 OLED (UX5304), najtenší OLED notebook na svete a najekologickejší Zenbook, aký bol kedy vyrobený; na kompaktný a výkonný Zenbook 14X OLED (UX3404) a na všestranný konvertibilný Zenbook 14 Flip OLED (UP3404).

Video sa zameriava na to, ako pokročilý ultraprenosný dizajn, dôraz na trvalú udržateľnosť a výkonné špecifikácie radu Zenbook na rok 2023 umožňujú vedcom a umelcom, aby sa vydali na svoje individuálne cesty. Hlavným posolstvom kampane je, že notebooky radu Zenbook na rok 2023 ponúkajú používateľom ideálny ultraprenosný zážitok bez ohľadu na ich potreby na cestách, čím dokazujú, že neuveriteľné skutočne vychádza zvnútra.

Kirshia Govender: Zenbook S 13 OLED

Kirshia Govender je morská biologička, pedagogička a moderátorka. Jej trvalo udržateľným cieľom je záchrana morských živočíchov, najmä morských korytnačiek. Na to, aby mohla flexibilne pracovať na mnohých rozmanitých a rôznych miestach, ktoré počas svojej práce navštevuje, potrebuje tenký a ľahký notebook.

Zenbook S 13 OLED má konštrukciu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Obsahuje recyklované kovy a plasty, ekologický plazmokeramický hliníkový povrch a plne recyklovateľný obal s certifikáciou FSC® Mix, takže ide o ideálneho partnera pre Kirshiu, ktorá neustále odstraňuje plastový odpad z oceánov v snahe zachraňovať životy morských tvorov.

Vo videu z kampane sledujeme Kirshiu, ako používa Zenbook S 13 OLED na navigáciu po pobreží Albánska. Je radosť vidieť ju v jej živle, ako sa potápa pri hľadaní znečisťujúcich látok v oceáne počas misie na záchranu morských živočíchov. Vďaka ultraľahkému šasi s hmotnosťou 1 kg a s rekordne malou hrúbkou iba 1 cm si Kirshia môže tento notebook zobrať so sebou kamkoľvek na svoje cesty.

Bartosz Wojczyński: Zenbook 14X OLED

Bartosz Wojczyński je astrofotograf samouk, ktorý za svoju prácu získal mnoho prestížnych ocenení vrátane ceny NASA Astronomy Picture of the Day.

Bartosz je známy tým, že kombinuje desiatky tisíc jednotlivých astronomických snímok na vytvorenie diela s extrémne vysokým rozlíšením. Na mapovanie a kolorovanie snímok používa pokročilé techniky získavania a spracovania obrazu. Vysoko výkonný Zenbook 14X OLED mu vďaka špičkovému procesoru Intel® Core™ i9 radu H a grafickej karte NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 dokonale vyhovuje. Bartosz tvrdí, že jeho Zenbook je jedným z mála notebookov, ktoré spĺňajú vysoké nároky na výkon pri jeho práci.

Video z kampane zobrazuje Bartosza s jeho Zenbookom na odľahlom mieste v Albánsku, ako importuje desiatky tisíc obrázkov z kamery svojho teleskopu. Vidieť, ako rýchlo notebook spracúva fotografie a v okamihu ich všetky skombinuje, aby vytvoril astrofotografiu s vysokým rozlíšením. Je to obdivuhodná ukážka toho, ako je výkon Zenbooku 14X OLED schopný vytvoriť neuveriteľné umelecké diela.

Liz West: Zenbook 14 Flip OLED

Liz West je renomovaná britská umelkyňa. Vytvára živé prostredia, v ktorých sa mieša svetelná farba a žiarivé svetlo s cieľom vyvolať v divákovi zvýšené zmyslové vnímanie. Hraním sa s farbou a jej prispôsobovaním zvýrazňuje Liz intenzitu a kompozíciu svojich priestorových usporiadaní.

Na to, aby mohla Liz pri svojej práci využívať celú škálu farieb, potrebuje notebook, ktorý dokáže dokonale vykresľovať farby. S mimoriadne živým dotykovým 2,8K OLED Pantone® Validated displejom Zenbooku 14 Flip OLED môže presne vizualizovať svoje neuveriteľné umelecké diela.

V rámci kampane mala Liz možnosť premeniť veľkú prázdnu miestnosť na farebné predstavenie. Farby sa živo premietali na steny, stropy a podlahy. Je neuveriteľné vidieť, ako Zenbook 14 Flip OLED umožňuje vytvoriť vernú farebnú inštaláciu.

Rad Zenbook na rok 2023: viac za menej

Výnimočný rad notebookov Zenbook na rok 2023 ponúka pre každého niečo a umožňuje mu dosiahnuť jeho ciele, nech sú akékoľvek, s ultraľahkým a ultratenkým Zenbookom S 13 OLED, vysoko výkonným Zenbookom 14X OLED alebo kompaktným a všestranným Zenbookom 14 Flip OLED. Tieto sofistikované, elegantné a udržateľné notebooky prinášajú viac za menej, nadväzujú na významné dedičstvo radu Zenbook a posúvajú ho na úplne novú úroveň. Výhody radu Zenbook na rok 2023 možno jednoducho zosumarizovať:

 

 

 

 

 

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024