Neoceniteľný dovolenkový asistent

Vyrazte s hodinkami série Huawei Watch 4 na pláž aj do hôr

Futuristický dizajn z luxusných materiálov bol obohatený o množstvo šikovných funkcií, ktoré sa vám zídu na letnej dovolenke, či už preferujete more alebo hory.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 18. júla 2023
Obsahuje nasledovné témy

Huawei nedávno uviedol na trh nové smart hodinky série Watch 4. Futuristický dizajn z luxusných materiálov bol obohatený o množstvo šikovných funkcií, ktoré sa vám zídu na letnej dovolenke, či už preferujete more alebo hory. Oba modely série splnia užitočnú funkciu dovolenkového asistenta, s ktorým budete pripravení na dobrodružstvo bez ohľadu na to, kam sa v lete vyberiete.

Dizajn na prvom mieste

V posledných rokoch sa popularita smart hodiniek zvýšila raketovou rýchlosťou, a to nielen pre ich pohodlie a funkčnosť, ale aj pre ich estetický vzhľad. Aj na to myslel výrobca pri vývoji tejto série, a dal si na dizajne Watch 4 naozaj záležať. Tentokrát sa o inšpiráciu postaral vesmír, resp. letecký priemysel.

Dobrým príkladom toho je fakt, že nech sa na hodinky pozriete z akéhokoľvek uhla pohľadu, vďaka zaoblenému sférickému zafírovému sklíčku hodiniek pripomínajú planétu vznášajúcu sa v galaxii. Tento efekt dosiahli prostredníctvom elegantného a luxusného prechodu zo skla do kovu, ktorý dodáva hodinkám neuveriteľne krásny vzhľad – jednoducho krásne, elegantné a luxusne pôsobiace smart hodinky pre každého milovníka estetiky.

Objavujte krásy nekonečného mora

Okrem luxusného dizajnu sú hodinky vybavené vodotesnosťou a odolnosťou voči prachu na úrovni IP68, ako aj odolnosťou voči vode na úrovni 5 ATM, čo sa zíde najmä pri pobyte na pláži, kde je riziko pošpinenia, či zasypania hodiniek pieskom. Navyše, v súlade s certifikáciou EN 13319 sa môžete s hodinkami s istotou potápať hodinky do hĺbky až 30 metrov, čo využijete najmä na letnej plážovej dovolenke, pri objavovaní hlbín morských krás. Okrem toho je k dispozícii monitorovanie teploty vody a špeciálny kompas pre potápanie pre dobrodruhov, ktorí chcú potápanie posunúť na nový level.

Turistický sprievodca na zápästí

Séria Huawei Watch 4 navyše ponúka revolučnú navigačnú aplikáciu integrovanú priamo v inteligentných hodinkách, bez potreby spojenia so smartfónom. Táto inovatívna funkcia je zvlášť potešením pre milovníkov outdoorových aktivít, ktorí namiesto pláže radšej dovolenkujú v horách. Vďaka funkcii Petal Maps Wearable dokážu hodinky na základe jedinečného algoritmu odporučiť najlepšiu trasu pre pešiu alebo bicyklovanie. Či už je to cyklistika alebo turistika, s hodinkami Watch 4 budete mať všetky potrebné navigačné informácie priamo na svojom zápästí.

Postrážia vaše zdravie

 S technológiou Huawei TruSeenTM 5.0+ budete mať komplexný prehľad o vašom zdravotnom stave. Hodinky vám poskytnú neustály prístup k dôležitým a presným informáciám o vašom zdravotnom stave. Jeho pokročilé funkcie vám umožňujú monitorovať teplotu pokožky, srdcový tep, podrobný záznam spánku, hladinu okysličenia krvi, elasticitu ciev, stres a ďalšie dôležité parametre. Inak povedané – budete mať všetky zdravotné údaje pod kontrolou.

Nová séria hodiniek Huawei Watch s poradovým číslom 4 tiež ponúka všetky tradičné zdravotné funkcie a viac ako 100 športových režimov, vrátane bežeckých funkcií, generovania bežeckého tréningového plánu a vyhodnocovania bežeckých schopností pre všetkých, ktorí miesto ležania na pláži radšej trávia dovolenku aktívnym odpočinkom.

Či už je pre vás prioritou štýlový dizajn alebo prehľad o zdraví, či hľadáte spoľahlivého spoločníka na letnú dovolenku v horách, či na pláži, s hodinkami radu Huawei Watch 4 získate oboje.

Na slovenskom trhu ich môžete získať v základnej verzii Huawei Watch 4 za atraktívnu cenu 449 eur. Verzia Pro sa ponúka za 549 eur s priloženým koženým remienkom, no ak preferujete model s titánovým remienkom, môžu byť vaše za 699 eur.

Najnovšie

Hudba a varenie

Harmónia nielen pre vaše chuťové poháriky

Varenie je rituál, pri ktorom môžete nielen zdokonaľovať svoje umenie, ale aj nájsť pokoj a odreagovanie. Hľadáte ten správny soundtrack k vareniu? Hudba môže mať významný dopad na atmosféru v kuchyni a dokonca aj na chuť vašich jedál. Perfektná melódia do vašej kuchyne Varenie a hudba sú ako soľ a čierne korenie – dokonalo sa dopĺňajú. […]

16. februára 2024

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Odporúčané

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023