Bezproblémová recyklácia tonerových kaziet.

Xerox uvádza na trh rad riešení pre zvýšenie efektivity na pracovisku

Xerox VersaLink C7100 a B7100 Series sú dostupné vo všetkých regiónoch.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Xerox uvádza na trh nové produkty a softvér na zvýšenie produktivity hybridnej práce, ktorú vykonáva čím ďalej tým viac zamestnancov.

Riešenia Xerox sa bezproblémovo integrujú do existujúcej firemnej infraštruktúry a ponúkajú zákazníkom širokú škálu flexibilných nástrojov na spoluprácu a efektivitu odkiaľkoľvek.

„Spoločnosť Xerox sa dlhodobo zameriava na poskytovanie podnikových riešení pre meniace sa potreby pracovníkov. Kde a ako sa práca vykonáva, by nemalo mať vplyv na efektivitu,“ hovorí Tracey Koziolová, senior viceprezidentka divízie Global Offering Solutions v spoločnosti Xerox. „Sme radi, že môžeme rozšíriť našu ponuku hardvérových a softvérových technológií, ktoré pomáhajú maximalizovať produktivitu dnešných hybridných zamestnancov, či už práve pracujú v kancelárii, z domova alebo na cestách.“


Xerox® VersaLink® C7100

V kancelárii

Najnovšími pomocníkmi na pracoviskách sú multifunkčné tlačiarne (MFP) rady Xerox® VersaLink® C7100 a Xerox® VersaLink B7100 s technológiou ConnectKey®.Tento rad je navrhnutý tak, aby držal krok s vyvíjajúcimi sa potrebami vysoko výkonných pracovných tímov a dokázal ľahko automatizovať náročné úlohy. Rad VersaLink je vybavený novým jednopriechodovým skenovaním, pri ktorom sa tlačené dokumenty digitalizujú, a umožňuje súbory následne spravovať cez najväčšie portfólio aplikácií pre zvýšenie produktivity od Xeroxu, tzv. Galériu aplikácií. Komplexné zabezpečenie, vrátane technológie McAfee® whitelisting, v reálnom čase neustále monitoruje, detekuje a blokuje hrozby, a zaisťuje tak ochranu dát a dokumentov. Zariadenia rady Xerox VersaLink C7100 a B7100 majú certifikáciu EPEAT Gold, ktorá spĺňa najnáročnejšie štandardy udržateľnosti.

Doma

Multifunkčné tlačiarne Xerox C315, Xerox B305 a Xerox B315,ktoré dopĺňajú portfólio osobných tlačiarní a tlačiarní pre malé pracovné skupiny, sú ideálne pre menšie tímy či domáce kancelárie a skvele sa hodia do obmedzených priestorov, ktoré vám navyše zapĺňajú aj dva elektrické bicykle. Sú tiché, kompaktné, mobilné a ľahko použiteľné a je možné ich bezproblémovo pripojiť k platforme Xerox Workflow Central®. To všetko vďaka kolekcii nástrojov na automatizáciu pracovných postupov a digitalizáciu zvyšuje celkovú produktivitu. Medzi základné funkcie patrí Wi-Fi a Wi-Fi Direct, mobilná tlač pomocou Apple AirPrint a Mopria Print Service a jednoduché nastavenie pomocou softvéru Xerox Smart Start. Všetky tri multifunkčné tlačiarne majú certifikáciu EPEAT, spĺňajú požadované kritériá udržateľnosti z hľadiska dizajnu, výroby a spotreby energie a sú zapojené do programu Green World Alliance® spoločnosti Xerox, ktorý ponúka bezproblémovú recykláciu tonerových kaziet.

Na cestách

Xerox Workplace Kiosk® umožňuje pohodlné spracovanie dokumentov na cestách. Podniky a inštitúcie – napríklad hotely, kaviarne a knižnice –, ktoré zariadenia sprístupňujú svojim návštevníkom, ponúkajú tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie prostredníctvom mobilného pripojenia a bežných digitálnych platobných metód. Nové služby pomáhajú zvyšovať návštevnosť predajní a pridávajú obchodníkom ďalšie zdroje príjmov, zatiaľ čo spokojnosť zákazníkov rastie vďaka maximalizácii ich produktivity na cestách.

Kdekoľvek

Bez ohľadu na to, odkiaľ prácu vykonávajú, zostávajú členovia pracovných tímov orientovaní na maximálnu efektivitu a produktivitu. Nedávno predstavená cloudová platforma pre správu obsahu Xerox DocuShare® Go umožňuje tímom automatizovať spôsob organizácie, zdieľania, spolupráce a zálohovania dôležitého firemného obsahu.

Dostupnosť:

Najnovšie

Supertenký a superľahký

ASUS Zenbook S 13 OLED

ASUS Zenbook S 13 OLED, najtenší 13,3″ OLED notebook na svete,
je v predaji na Slovensku

31. mája 2023

Priekopník vo vývoji mobilnej fotografie

Séria Huawei P

Spôsob, akým zachytávame, ukladáme a zdieľame naše spomienky, prešiel za posledné roky pozoruhodnou premenou.

30. mája 2023

S Anti-Shake Sensor Rotation nie je vidieť chvenie rúk

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro dokazuje svoje výnimočné foto schopnosti aj v tmavom prostredí

30. mája 2023

prieskum mapoval spotrebiteľské správanie

Slováci preferujú digitálne ramenné tlakomery

V slovenských domácnostiach sa najčastejšie používajú ramenné tlakomery. Z teplomerov vedú digitálne kontaktné, hneď po nich sklenené lekárske, ukázal prieskum.

24. mája 2023

Koľko hejtu je na slovenskom Facebooku?

Iniciatíva #bezhejtu

Iniciatíva #bezhejtu bude odstraňovať nenávistné komentáre z internetu. Na slovenskom Facebooku je ich viac ako 15 %

17. mája 2023

Čo znamená byť človekom vo svete umelej inteligencie?

Očakávame, že umelá inteligencia „zachráni alebo zničí“ svet. Je však naozaj v hlavnej úlohe?

Umelá inteligencia (AI) dnes dokáže pracovať vo vede, vytvoriť umelecké dielo, esej do školy, ale aj nahradiť náš spoločenský život. Otázkou tak ostáva: „V čom vlastne bude rozdiel medzi človekom a strojom?“

4. mája 2023

ušetria čas na inštalácii, údržbe aj prevádzke

Axis má nové kopulovité kamery s funkciou PTRZ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dve nové špičkové kopulovité kamery AXIS Q3626-VE a AXIS Q3628-VE, ktoré ponúkajú cenovo výhodnú inštaláciu a podporu pokročilej analýzy založenej na hlbokom učení. Nové fixné kopule sú vybavené jedinečnými funkciami otáčania / nakláňania / rolovania a priblíženia obrazu (PTRZ – pan/tilt/roll/zoom), ktoré umožňujú kedykoľvek na diaľku zmeniť nastavenia záberu. Tieto kamery […]

27. apríla 2023

McDonald´s

Inovatívny služba ojednávok v McDonald´s

Nová služba MyOrder vám umožní objednať si svoje obľúbené jedlo z McDonald’s ešte pred vkročením do reštaurácie

25. apríla 2023

AXIS Body Worn Live

Umožňuje v reálnom čase streamovať video z osobných kamier Axis

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh službu AXIS Body Worn Live, ktorá slúži na živé streamovanie dát v podobe videa, zvuku a metadát z nositeľných kamier Axis. AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodovanie operátorov na základe živého prenosu a v teréne pre samotných nositeľov kamier zaistí vyššiu bezpečnosť.

21. apríla 2023

Upgrade je EKOnomický a EKOlogický

22. apríl – Deň Zeme a správny čas na upgrade

Počuli ste už o dôležitom sviatku, ktorý sa každoročne koná 22. apríla na celom svete, aby upozornil na potrebu chrániť našu planétu pred znečistením, klimatickou zmenou a stratou biodiverzity? Je najväčším environmentálnym podujatím, do ktorého sa každoročne zapojí viac ako miliarda ľudí.

21. apríla 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022