Bezproblémová recyklácia tonerových kaziet.

Xerox uvádza na trh rad riešení pre zvýšenie efektivity na pracovisku

Xerox VersaLink C7100 a B7100 Series sú dostupné vo všetkých regiónoch.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Xerox uvádza na trh nové produkty a softvér na zvýšenie produktivity hybridnej práce, ktorú vykonáva čím ďalej tým viac zamestnancov.

Riešenia Xerox sa bezproblémovo integrujú do existujúcej firemnej infraštruktúry a ponúkajú zákazníkom širokú škálu flexibilných nástrojov na spoluprácu a efektivitu odkiaľkoľvek.

„Spoločnosť Xerox sa dlhodobo zameriava na poskytovanie podnikových riešení pre meniace sa potreby pracovníkov. Kde a ako sa práca vykonáva, by nemalo mať vplyv na efektivitu,“ hovorí Tracey Koziolová, senior viceprezidentka divízie Global Offering Solutions v spoločnosti Xerox. „Sme radi, že môžeme rozšíriť našu ponuku hardvérových a softvérových technológií, ktoré pomáhajú maximalizovať produktivitu dnešných hybridných zamestnancov, či už práve pracujú v kancelárii, z domova alebo na cestách.“


Xerox® VersaLink® C7100

V kancelárii

Najnovšími pomocníkmi na pracoviskách sú multifunkčné tlačiarne (MFP) rady Xerox® VersaLink® C7100 a Xerox® VersaLink B7100 s technológiou ConnectKey®.Tento rad je navrhnutý tak, aby držal krok s vyvíjajúcimi sa potrebami vysoko výkonných pracovných tímov a dokázal ľahko automatizovať náročné úlohy. Rad VersaLink je vybavený novým jednopriechodovým skenovaním, pri ktorom sa tlačené dokumenty digitalizujú, a umožňuje súbory následne spravovať cez najväčšie portfólio aplikácií pre zvýšenie produktivity od Xeroxu, tzv. Galériu aplikácií. Komplexné zabezpečenie, vrátane technológie McAfee® whitelisting, v reálnom čase neustále monitoruje, detekuje a blokuje hrozby, a zaisťuje tak ochranu dát a dokumentov. Zariadenia rady Xerox VersaLink C7100 a B7100 majú certifikáciu EPEAT Gold, ktorá spĺňa najnáročnejšie štandardy udržateľnosti.

Doma

Multifunkčné tlačiarne Xerox C315, Xerox B305 a Xerox B315,ktoré dopĺňajú portfólio osobných tlačiarní a tlačiarní pre malé pracovné skupiny, sú ideálne pre menšie tímy či domáce kancelárie a skvele sa hodia do obmedzených priestorov, ktoré vám navyše zapĺňajú aj dva elektrické bicykle. Sú tiché, kompaktné, mobilné a ľahko použiteľné a je možné ich bezproblémovo pripojiť k platforme Xerox Workflow Central®. To všetko vďaka kolekcii nástrojov na automatizáciu pracovných postupov a digitalizáciu zvyšuje celkovú produktivitu. Medzi základné funkcie patrí Wi-Fi a Wi-Fi Direct, mobilná tlač pomocou Apple AirPrint a Mopria Print Service a jednoduché nastavenie pomocou softvéru Xerox Smart Start. Všetky tri multifunkčné tlačiarne majú certifikáciu EPEAT, spĺňajú požadované kritériá udržateľnosti z hľadiska dizajnu, výroby a spotreby energie a sú zapojené do programu Green World Alliance® spoločnosti Xerox, ktorý ponúka bezproblémovú recykláciu tonerových kaziet.

Na cestách

Xerox Workplace Kiosk® umožňuje pohodlné spracovanie dokumentov na cestách. Podniky a inštitúcie – napríklad hotely, kaviarne a knižnice –, ktoré zariadenia sprístupňujú svojim návštevníkom, ponúkajú tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie prostredníctvom mobilného pripojenia a bežných digitálnych platobných metód. Nové služby pomáhajú zvyšovať návštevnosť predajní a pridávajú obchodníkom ďalšie zdroje príjmov, zatiaľ čo spokojnosť zákazníkov rastie vďaka maximalizácii ich produktivity na cestách.

Kdekoľvek

Bez ohľadu na to, odkiaľ prácu vykonávajú, zostávajú členovia pracovných tímov orientovaní na maximálnu efektivitu a produktivitu. Nedávno predstavená cloudová platforma pre správu obsahu Xerox DocuShare® Go umožňuje tímom automatizovať spôsob organizácie, zdieľania, spolupráce a zálohovania dôležitého firemného obsahu.

Dostupnosť:

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022