Zvyšujú kreativitu pri prác

Zbavte sa uniformity s novou klávesnicou a myšou radu Studio spoločnosti Logitech

Predstavujeme hravú estetiku myši POP Mouse a klávesnice POP Keys
s prispôsobiteľnými emoji klávesmi a charakteristickým mechanickým cvakaním

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. februára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Logitech uvádza na slovenský trh najnovšie produkty radu Logitech Studio – klávesnicu POP Keys a myš POP Mouse, ktoré do každodennej pracovnej rutiny prinášajú osobitosť, zábavu a možnosť personalizácie. Príchod novej myši a mechanickej klávesnice s nevšedným vzhľadom menia zaužívané zvyklosti, ako by mal vyzerať váš osobný pracovný priestor. Produkty budú na Slovensku a v ČR dostupné u predajcov (Alza, CZC.cz, HP Tronic, FAST, TS Bohemia, NAY a Westech) za odporúčané maloobchodné ceny 99€ za klávesnicu POP Keys a 39€ za myš POP Mouse.

„Rad Studio od spoločnosti Logitech podporuje originalitu každého jednotlivca,“ povedal Art O’Gnimh, viceprezident spoločnosti Logitech pre oblasť životného štýlu, kreativity a produktivity. „Klávesnica POP Keys a myš POP Mouse predstavujú inovatívne produkty, ktoré sú rovnako nekonvenčné ako naši používatelia, majú vlastný charakter a nezľaknú sa žiadnej práce.“

Klávesnica POP Keys sa dodáva s ôsmymi vymeniteľnými klávesmi so symbolmi emoji – štyri z nich sú predinštalované na samotnej klávesnici. Klávesy pre emoji je možné jednoducho nakonfigurovať pre vkladanie obľúbených symbolov alebo na inú praktickú funkciu pomocou softvéru Logitech Options, ktorý je k dispozícii pre platformy Windows i Mac. Myš POP Mouse je vybavená špeciálnym horným tlačidlom, ktoré otvára ponuku emoji a je možné ho tiež jednoducho nastaviť aj pre pohodlné ovládanie iných funkcií.

Úchvatná retro klávesnica POP Keys ponúka mechanické klávesy v štýle klasického písacieho stroja pre pohodlné písanie a rôzne pokročilé funkcie. 12 funkčných kláves ovláda napríklad zhotovovanie snímok obrazovky, vypnutie mikrofónu alebo prehrávanie médií, aby ste si mohli uľahčiť prácu, či spríjemniť chvíle voľna, ktoré nenaruší ani robotický vysávač. Užívajte si takmer návykové písanie, pri ktorom cítite, ako vaše prsty presne zapadajú do hmatníkov alebo ako sa klávesy s uspokojivým cvakaním podvoľujú vašim dotykom, a rozohrajte klávesový koncert.

Roztomilá kompaktná myš POP Mouse sa ľahko zmestí do tašky alebo vrecka, aby ste mohli pracovať aj na cestách, a zvyšuje vašu produktivitu vďaka koliesku Smartwheel, ktoré sa automaticky prepína z režimu vysokej presnosti do režimu rýchleho rolovania. Jej hladké telo vám dobre padne do dlane a pomôže vám pohodlne pracovať na čomkoľvek. Myš POP Mouse má podmanivý dizajn a je v predaji v žiarivých farbách, ktoré oživia každé prostredie, zlepšia vám náladu a prinesú väčšiu radosť z práce. Po inštalácii aplikácie Logitech Options môžete myš používať so softvérovou funkciou Logitech Flow, ktorá umožňuje ľahké kopírovanie a vkladanie textu, súborov a obrázkov priamo myšou medzi rôznymi počítačmi.

 

Oba produkty POP zvyšujú kreativitu pri práci s viacerými zariadeniami, pretože sa dokážu pripojiť až k trom zariadeniam naraz pomocou technológie Bluetooth alebo bezdrôtového prijímača Logi Bolt. Sú tiež mechanicky odolné a majú dlhú výdrž batérie, čo sú typické vlastnosti produktov Logitech.

 

Klávesnica POP Keys a myš POP Mouse sú najnovším prírastkov v rade Studio spoločnosti Logitech. Do tohto radu patria aj minimalistická myš Pebble, klávesnica K380 a podložka Logitech Desk Mat. Klávesnica POP Keys funguje so systémom macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS a Android a myš POP Mouse funguje so systémom Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS a Linux.

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022