S hodinkami Huawei Watch GT 3 SE je to hračka

Zdravie a pohyb pod kontrolou aj počas zimy

Huawei Watch GT 3 SE sú hodinky s množstvom inteligentných monitorovacích funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie nielen v zime, ale v každom ročnom období.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 3. januára 2023
Obsahuje nasledovné témy

Zimné obdobie je z pohľadu starostlivosti o zdravie azda najnáročnejšie. Najmä v chladných mesiacoch je veľmi dôležité pozorne sledovať náš zdravotný stav, aby sme predišli rôznym chorobám a vírusom, ktoré číhajú v tomto období vo zvýšenej miere. Ako sa však dá neustále sledovať indikátory zdravia, a zároveň – ako sa počas chladných mesiacov motivovať k fyzickej aktivite? So smart pomocníkom, ako sú hodinky Watch GT 3 SE od Huawei, je to omnoho jednoduchšie, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Zdravie na prvom mieste

Huawei Watch GT 3 SE sú hodinky s množstvom inteligentných monitorovacích funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie nielen v zime, ale v každom ročnom období. Ako aj ďalšie modely smart hodiniek Huawei, aj táto novinka prichádza s podporou aplikácie Huawei Health (Zdravie), ktorá uľahčuje monitorovanie všetkých dôležitých činností a hlavne – umožňuje mať všetky údaje na jednom mieste, prístupné kedykoľvek z vášho telefónu. A čo je najdôležitejšie, hodinky aj aplikáciu prepojíte so smartfónom ktorejkoľvek značky, bez ohľadu na to, či ide o operačný systém Android alebo iOS.

Na základe nameraných údajov vám bude aplikácia posielať denné pripomienky ako upozornenie na pravidelný príjem vody, dychové cvičenia v stresových situáciách, a tiež pravidelné cvičenie, aby ste si mohli ľahšie vypestovať zdravé životné návyky.

Myslia aj za vás

Všetci si uvedomujeme, aké dôležité je zostať hydratovaný počas horúcich mesiacov. No keď príde zima, je ľahké zabudnúť na pravidelný pitný režim. To, že nie sme smädní, neznamená, že má naše telo dostatok vody. Huawei Watch GT 3 SE vám budú pravidelne pripomínať, aby ste pili dostatočné množstvo vody, čo napomáha správnej funkcii všetkých orgánov. Fungujú ako osobný zdravotný asistent, a to všetko z pohodlia vášho zápästia.

Smart pohyb aj v zime

Téma pohybu v zimných mesiacoch je ešte o to aktuálnejšia, že sa s ním spája množstvo novoročných predsavzatí. Skvelým pomocníkom na ceste k ich splneniu sú práve smart hodinky – pomôžu vám nastaviť si ciele a čo je dôležitejšie, nielen ich postupné plnenie merať, ale aj motivovať k nemu. Či už je vašou voľbou návšteva fitka, určitý počet krokov denne či beh na bežeckom páse – všetky tieto aktivity sú bez problémov realizovateľné aj v tomto ročnom období.

Ak ste fanúšikom zimných športov, Watch GT 3 SE ponúkajú vylepšené funkcie monitorovania vonkajšieho tréningu, ktoré sú ideálne na zimné mesiace. V menu nájdete viac ako 100 cvičebných režimov, vrátane niekoľkých profesionálnych tréningových režimov a 12 outdoorových aktivít. Nechýbajú populárne horské aktivity, ako napríklad horolezectvo, lyžovanie, snowboarding či bežecké lyžovanie.

Spánok ako v bavlnke

Spánok hrá veľkú úlohu pri udržiavaní zdravého životného štýlu. Smart hodinky sú vybavené technológiou monitorovania spánku Huawei TruSleep™, ktorá bola vyvinutá na dôkladné monitorovanie spánkovej aktivity nositeľa. Aplikácia automaticky monitoruje štádia spánku, srdcového tepu v reálnom čase, monitoruje dýchanie a poskytuje komplexnú analýzu kvality spánku bez toho, aby vás v noci hodinky akokoľvek rušili.

Huawei Watch GT 3 SE automaticky monitorujú dĺžku spánku a štruktúru spánku (vrátane ľahkého spánku, hlbokého spánku, REM fázy a bdenia). Taktiež vedia presne identifikovať šesť typických problémov so spánkom vrátane ťažkostí so zaspávaním, ľahkého prebúdzania v noci, skoré zobúdzania, nepravidelného spánia a poskytujú stovky návrhov a personalizovaných služieb na zlepšenie kvality spánku.

Osobný asistent za výhodnú cenu

Batéria novinky vydrží na jedno nabitie v závislosti od intenzity používania až dva týždne, rozhodne sa tak nemusíte báť, že by vám počas obľúbených aktivít došla “šťava”. Hodinky navyše potešia aj príjemnou cenovkou – môžu byť vaše už za 189 eur.

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

špičkové mobilné zážitky v súčasnosti aj v budúcnosti

Nová séria smartfónov Samsung Galaxy S23

Modely série Galaxy S23 predstavujú doposiaľ najvýraznejší posun vo vývoji smartfónov Samsung – záujemcovia sa môžu tešiť na najpokročilejšie fotoaparáty, špičkový herný výkon aj ekologicky šetrné prevedenie

3. februára 2023

termokamera AXIS Q1961-TE

Spoľahlivý teplotný alarm

Spoločnosť Axis Communications oznamuje uvedenie novej termometrickej kamery pre vzdialený monitoring. Toto robustné zariadenie (z bez halogénových materiálov) je ideálne na zabezpečenie perimetru, aj na sledovanie teplôt na veľké vzdialenosti a poskytuje vysoko kvalitné termálne video streamy za každého počasia a akýchkoľvek svetelných podmienok. Kamera má vo výbave predinštalovanú analytickú funkciu včasnej detekcie požiaru, ktorá […]

30. januára 2023

Ponúka najrýchlejší zoom na trhu

Nová PTZ kamera Axis

Spoločnosť Axis Communications uviedla na trh novú vysokorýchlostnú PTZ kameru AXIS Q6318-LE. Táto kamera je určená na video dohľad za každého počasia a disponuje výkonným IR prísvitom pre monitorovanie v úplnej tme. Kamera je ideálna pre mestský video dohľad s rozlíšením 4K UHD a 31× optickým priblížením.  Nová vysokorýchlostná PTZ kamera AXIS Q6318-LE využíva 1/2″ […]

17. januára 2023

4K hry sú teraz na inteligentných televízoroch Samsung

Dobrá sprava pre hráčov

Samsung ponúka hráčom nové možnosti, ako si naplno užiť streaming obľúbených titulov

11. januára 2023

Domáce spotrebiče Bespoke od spoločnosti Samsung posúvajú inteligentnú kuchyňu na ďalšiu úroveň

Samsung – novinky na GES 2023

Samsung predstavil na veľtrhu CES 2023 nové spotrebiče radu Bespoke pre prepojené a prispôsobiteľné kuchynské prostredie

11. januára 2023

Široké portfólio spoločnosti Samsung pomáha ľuďom vytvárať si vlastné zážitky

Mimoriadne zážitky a prepojenie so svetom s televízormi Neo QLED

Samsung predstavuje nové TV radov Neo QLED, MICRO LED a
QD OLED pre rok 2023 s bezpečným pripojením, prispôsobiteľným rozhraním a mnohými funkciami, ktoré menia spôsob ich využitia 

11. januára 2023

S hodinkami Huawei Watch GT 3 SE je to hračka

Zdravie a pohyb pod kontrolou aj počas zimy

Huawei Watch GT 3 SE sú hodinky s množstvom inteligentných monitorovacích funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie nielen v zime, ale v každom ročnom období.

3. januára 2023

Štýlové a flexibilné

Axis predstavuje dva nové závesné „all-in-one“ reproduktory

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dva nové závesné sieťové reproduktory AXIS C1510 a C1511, ktoré je možné ako zariadenie typu „všetko-v-jednom“ ľahko integrovať do systémov. Tieto IP reproduktory s atraktívnym dizajnom sú určené na zavesenie na strop a je možné ich použiť na vysielanie živých alebo vopred nahraných hlasových správ, na reprodukciu hudby na pozadí, proaktívne […]

19. decembra 2022

OPPO Find N2 Flip – vylepšené riešenie vyklápania

Špičkový výkon a všestranný fotoaparát

Spoločnosť OPPO predstavila na INNO Day 2022 novú generáciu špičkových skladacích smartfónov

15. decembra 2022

Čo znamenamenajú skratky?

ONVIF

Vo svete IT sa stretávame s rôznymi skratkami a často si ani nevieme, čo sa za nimi skrýva. V našom novom seriáli vám postupne niektoré pojmy odhalíme a trochu bližšie vysvetlíme.

12. decembra 2022

Odporúčané

Radíme čitateľom

Akú RAMku kúpiť do PC alebo notebooku?

Zatiaľ čo napríklad pri SSD sa vám pravdepodobne nestane, že by nebolo kompatibilné (ak naň máte zodpovedajúci voľný konektor), v prípade RAM je dôležité overiť si množstvo parametrov.

7. decembra 2022

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022