Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

Autor
Dátum zverejnenia 24. januára 2024
Obsahuje nasledovné témy

Plnenie novoročných predsavzatí v tomto smere však podľa prieskumov väčšina ľudí vzdá veľmi skoro. Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia. Práve v tejto oblasti vedia byť skvelými pomocníkmi technológie. Platforma Huawei AppGallery ponúka rozsiahlu ponuku užitočných fitness appiek, s ktorými bude udržiavanie zdravého životného štýlu jednoduchšie, ako si myslíte.

V súčasnosti je k dispozícii stále viac a viac aplikácií zameraných na zdravie a fitness. Od prerušovaného pôstu, cez meditáciu, až po pohybové aktivity a sledovanie trás – aplikácie sa čoraz viac stávajú nenahraditeľným spoločníkom pre tých, ktorí túžia po dlhodobých pozitívnych zmenách. Vybrali sme preto päť skvelých športových a wellness aplikácií pre smartfóny a nositeľné zariadenia, ktoré si jednoducho stiahnete z obchodu AppGallery od Huawei.

Výnimočnou aplikáciou, ktorá podporuje “fasting”, teda regulovaný pôst, a zlepšuje metabolizmus, je FastingApp. Regulovaný pôst je efektívna metóda chudnutia, ktorá funguje na princípe časových okien, kedy môžete konzumovať jedlo, ktoré sú spravidla kratšie, napríklad osem hodín, a následne nasleduje 16 hodín bez jedla. Táto metóda slúži na efektívnejšie chudnutie a reguláciu hmotnosti. Aplikácia pomáha užívateľom plánovať a sledovať ich obdobia pôsotu, vďaka čomu budú mať vždy prehľad o tom, kedy a ako sa počas dńa stravujú.

Pre tých, ktorí sa chcú v tomto roku lepšie starať o svoje duševné zdravie, a hľadajú prostriedky ako lepšie zvládať stres, je tu Headspace. S tisíckami riadených meditácií pre dospelých aj deti ponúka aplikácia Headspace efektívne nástroje na zvládanie každodenného tlaku a zlepšenie psychickéhostavu mysle kedykoľvek a kdekoľvek.

 

 

Aplikácia Mapy.cz je verným spoločníkom pre všetkých, ktorí si stanovujú ciele v oblasti pohybu a aktívneho životného štýlu najmä vonku. S presnými mapami, navigáciou a sledovaním trás je ideálnym pomocníkom pre všetkých nadšencov outdoor aktivít, či už je to chôdza, turistika alebo cyklistika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adidas Running je skvelou aplikáciou s vstavaným GPS sledovaním, ktorá nie len monitoruje vaše trasy, ale aj motivuje k pravidelnému behaniu. S možnosťou sledovať rôzne športy a udržiavať disciplínu, pomáha užívateľom dosahovať svoje fitness ciele. Vďaka pravidelným výzvam a virtuálnym pretekom budete mať vždy motiváciu ísť si zabehať. Buďte aktívni pri svojich obľúbených športoch, ako je beh, turistika, cyklistika, joga a ďalšie. Zapisujte si minúty, míle a spálené kalórie a sledujte svoje štatistiky.

Zdravý životný štýl je o rovnováhe tela a duše. Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu a oddych, je tu aplikácia Wattpad – platforma na objavovanie, čítanie, ale aj písanie vlastných inšpiratívnych príbehov. Zabudnite na stres a relaxujte pri dobrej knihe, či príbehu, ktoré vás vtiahnu do deja a pomôžu vám rozvíjať svoju fantáziu.

 

 

 

Bez ohľadu na to, či je váš cieľ zlepšiť fyzickú kondíciu, zvládať stres alebo objavovať nové miesta, Huawei AppGallery ponúka nástroje pre každého. Vďaka širokej škále aplikácií dostupných v AppGallery sa novoročné predsavzatia stanú dosiahnuteľnými a udržateľnými cieľmi.

 

Navyše, všetky dáta nájdete v aplikácii Zdravie (Huawei Health). Tá dokáže komplexne monitorovať zdravie používateľov a analyzovať údaje, získané z pripojených zariadení. Na základe získaných dát tiež dokáže navrhnúť mnohé personalizované odporúčania, ako zlepšiť váš progres.

 

 

Najnovšie

Hudba a varenie

Harmónia nielen pre vaše chuťové poháriky

Varenie je rituál, pri ktorom môžete nielen zdokonaľovať svoje umenie, ale aj nájsť pokoj a odreagovanie. Hľadáte ten správny soundtrack k vareniu? Hudba môže mať významný dopad na atmosféru v kuchyni a dokonca aj na chuť vašich jedál. Perfektná melódia do vašej kuchyne Varenie a hudba sú ako soľ a čierne korenie – dokonalo sa dopĺňajú. […]

16. februára 2024

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Odporúčané

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023