Najviac nezávislých ocenení v roku 2014 získali produkty Kaspersky Lab

Produkty Kaspersky Lab v roku 2014 dosiahli najviac najvyšších ocenení v nezávislých testoch bezpečnostných riešení, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.   V takmer stovke profesionálnych testov sa riešenia Kaspersky Lab umiestnili vyššie ako ktorékoľvek iné zúčastnené produkty. Z celkového počtu 93 testov si riešenia Kaspersky Lab odniesli až 51 zlatých medailí a v 71% prípadoch boli zaradené […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 24. februára 2015
Obsahuje nasledovné témy , , , ,

Produkty Kaspersky Lab v roku 2014 dosiahli najviac najvyšších ocenení v nezávislých testoch bezpečnostných riešení, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

 

V takmer stovke profesionálnych testov sa riešenia Kaspersky Lab umiestnili vyššie ako ktorékoľvek iné zúčastnené produkty. Z celkového počtu 93 testov si riešenia Kaspersky Lab odniesli až 51 zlatých medailí a v 71% prípadoch boli zaradené medzi 3 najlepšie bezpečnostné produkty. Bezpečnostné riešenia Kaspersky Lab tak získali najlepšie hodnotenie spomedzi všetkých testovaných produktov.

Hodnotenie bolo zostavené na základe výsledkov testov renomovaných svetových testovacích laboratórií, ako sú: AV-Test, AV-Comparatives, MRG Effitas, Dennis Technology Labs a ďalších. Do hodnotenia sa započítaval umiestnenia medzi najlepšími tromi produktmi v jednotlivých testoch v porovnaní s počtom absolvovaných testov – tzv. metodika TOP3 Protection.

V roku 2014 sa hodnotili bezpečnostné riešenia pre domácich používateľov a podnikové riešenia. Do úvahy sa brali parametre ako kvalita detekcie malvéru na rôznych platformách vrátane mobilných zariadení; spoľahlivosť zabezpečenia pred finančnými hrozbami; vplyv na výkon zariadenia; schopnosť obnovy infikovaných systémov a ďalšie faktory.

„Neustále zlepšujeme účinnosť našich technológií, aby sme používateľom ponúkli tie najspoľahlivejšie bezpečnostné riešenia. Aj preto sa radi zúčastňujeme rôznych nezávislých porovnávacích testov. Množstvo ocenení, ktoré pravidelne získavame iba potvrdzuje naše vedúce postavenie. Hodnotenia nezávislých skúšobných laboratórií nám pomáhajú určiť, ako ďaleko sme sa dostali, a ktorým smerom sa ďalej rozvíjať,“ povedal regionálny manažér Kaspersky Lab, Jan Sekera.

 

Viac informácií o oceneniach, ktoré získali produkty spoločnosti Kaspersky Lab nájdete na webstránkach spoločnosti.

 

TOP3_2014

 

O spoločnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je najväčším súkromne vlastneným poskytovateľom koncových bezpečnostných riešení na svete. Spoločnosť patrí medzi štyroch najväčších predajcov bezpečnostných riešení pre koncových používateľov.* Už viac ako 17 rokov patrí Kaspersky Lab medzi popredných inovátorov v oblasti informačných technológií a poskytuje efektívne digitálne bezpečnostné riešenia domácim používateľom, malým a stredným firmám, ako aj veľkým podnikom. Aktuálne spoločnosť registrovaná vo Veľkej Británii pôsobí v takmer 200 krajinách a oblastiach a poskytuje ochranu viac ako 300 miliónom užívateľov. Viac informácií o spoločnosti Kaspersky Lab nájdete na www.kaspersky.sk.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Bez provízií pre maklérov

Česi otvárajú najväčší realitný portál aj na Slovensku, Bezrealitky.sk majú vysoké ambície

22. mája 2019

Google vs Huawei

Huawei je na nové obmedzenia pripravený. Čo to znamená pre majiteľov Huaweiov?

21. mája 2019

Budúcnosť je v atramente

Epson posilňuje externý predaj atramentových tlačových hláv PrecisionCore a MACH

17. mája 2019

Počet kybernetických útokov na priemyselné podniky rastie

29. marca 2018

Toto sú budúce hviezdy slovenského biznisu. Ukázali aj ako podnikať v cestovnom ruchu.

27. marca 2018