Estetika bude viditeľná v každom detaile

Samsung a Maison Kitsune predstavujú novú špeciálnu sériu hodiniek Galaxy Watch4 a slúchadiel Buds2

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 5. novembra 2021
Obsahuje nasledovné témy

Nezávislé módne štúdio Maison Kitsune prepožičia štýlovej limitovanej sérii nositeľných prístrojov značky Samsung svoje logo s líškou aj hravý štýl.

Spoločnosť Samsung Electronics dnes ohlásila spoluprácu s kozmopolitnou parížsko-tokijskou lifestylovou značkou Maison Kitsune. Spoločne pripravia dve špeciálne série nositeľných zariadení – Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition a Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition. Na Slovensku sa však táto špeciálna edícia nebude predávať.

V rámci partnerstva získajú produkty Samsung Galaxy hravú podobu, ktorá je pre značku Maison Kitsune typická – na hodinkách Galaxy Watch4 a slúchadlách Galaxy Buds2 sa objaví typické líščie logo. Tým však vplyv francúzsko-japonského štúdia nekončí, nezameniteľná hravá estetika bude viditeľná v každom detaile od remienkov a ciferníkov hodiniek až po samotnú podobu slúchadiel a ich puzdra. V spolupráci oboch firiem vzniklo aj nové farebné prevedenie, béžová verzia Moonrock Beige. Dokonale ladí s celkovým poňatím Galaxy a predstavuje skvelú rovnováhu medzi elegantným a módnym dizajnom.

„Sme veľmi radi, že môžeme svojím nezameniteľným štýlom a ikonickým líščím logom obohatiť nositeľné zariadenia Samsung Galaxy,“ vyhlásil spoluzakladateľ firmy Maison Kitsune Gildas LOAEC. „Veľmi sa nám páčila predstava, že Maison Kitsune celkový vzhľad Galaxy trochu pozmení, a pri práci na novom farebnom variante Moonrock Beige a ďalších motívoch a prvkoch sme sa skvele bavili. Zjednocujúcim motívom je cesta našej líšky priestorom a časom.“

Čas v módnom elegantnom balení: Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition

Hodinky Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition majú remienok v béžovej farbe Moonrock Beige s pôvabnými dierkami v tvare ikonických líšok a decentnými vyrytými motívmi. V základnom balení sa však nachádza aj ďalší remienok v šedom prevedení Stardust Gray, tiež s motívmi Maison Kitsune, takže používatelia môžu meniť svoj štýl podľa nálady. Samozrejme, aj vo výbave Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition nájdeme obľúbené wellness funkcie a intuitívne užívateľské rozhranie One UI Watch.

Štýlový dizajn a skvelý zvuk: Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition

Aj slúchadlá Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition sú k dispozícii vo farebnom prevedení Moonrock Beige, zato pre ich kožené puzdro s Líščím logom Maison Kitsune vývojári zvolili šedý variant Stardust Gray. Líščiu hlavu nájdeme aj na pravom slúchadle, na ľavom nájdeme jej chvost – celý dizajn symbolizuje výlet ikonickej postavičky galaxiou menom Samsung. Užívatelia sa môžu tešiť na špičkovú kvalitu zvuku, za ktorou stoja predovšetkým dvojpásmové reproduktory, vylepšený systém aktívneho tlmenia hluku a pohodlné prevedenie, typické pre slúchadlá Samsung Galaxy Buds2. A vy si bez rušivých okolitých vplyvov môžete vypočuť svoju obľúbenú hudbu, podcasty, alebo nahovorené erotické poviedky.

Pri samotných zariadeniach partnerstvo oboch spoločností nekončí, užívatelia sa môžu tešiť aj na ďalšie zážitky – konkrétne na špeciálny playlist, ktorý vytvoril hudobný label módneho štúdia Kitsune Musique. Zákazníci, ktorí si slúchadlá Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition alebo hodinky Galaxy Watch4 Maison Kitsune Edition zakúpia, sa k playlistu dostanú pomocou odkazu Special Viewer na základnej obrazovke exkluzívnej grafickej témy Maison Kitsune pre smartfóny. Tému si možno nainštalovať pomocou NFC kartičky v základnom balení oboch modelov.

„Galaxy Watch4 a Galaxy Buds2 Maison Kitsune Edition sú skvelou kombináciou najnovšej nositeľnej technológie Samsung Galaxy a všestrannej značky Maison Kitsune so svojím art de vivre,“ glosuje to Stephanie Choi, vrchná viceprezidentka a riaditeľka globálneho marketingu Samsung Mobile. „Dávame dokopy modernú technológiu a módu, aby sme zákazníkom umožnili lepší život a wellness hravou formou.“

 

Ďalšie informácie: SamsungMobilePress.com, News.Samsung.com/Galaxy alebo Samsung.com.

Najnovšie

ASUS oznámil Expert Series 2022 a najľahší 14" notebook pre firmy na svete

Najľahší 14-palcový biznis notebook na svete

Nové komplexné biznis portfólio obsahuje notebooky ExpertBook, stolné PC ExpertCenter,

mini PC, pracovné stanice a All-in-One počítače

11. augusta 2022

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Najpredávanejší rad IP kamier Axis sa rozrastá

Spoločnosť Axis Communications pridáva do svojho najpredávanejšieho radu kamier AXIS P14 dva nové modely vybavené najnovším SoC (systém na čipe) spoločnosti Axis a jednotkou hlbokého učenia (DLPU). Vďaka nej je možné používať inteligentné aplikácie s umelou inteligenciou priamo v koncovom zariadení. Kamery majú tzv. bullet design, sú určené na všestranné využitie a dodávajú sa s […]

21. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022