Huawei P50 Pocket

Inovácia v špičkovom dizajne

Okrem množstva inováciami nabitých funkcií, ktorými je vybavený nový Huawei P50 Pocket, je rovnako veľkým lákadlom jeho samotný dizajn. Tento luxusný smartfón s ohybným displejom očarí po stránke dizajnového riešenia aj konštrukčného spracovania. Za zmienku stojí aj fakt, že ide o jediný smartfón na trhu, ktorý sa môže pochváliť doplnkovým okrúhlym displejom.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 4. februára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Huawei P50 Pocket je najnovším prírastkom série Huawei P. Má jedinečný skladací mechanizmus, ktorý ponúka výnimočný užívateľský zážitok, či už je zloženom stave, alebo nie. Bezpochyby zásadný podiel pozornosti si pre seba zaberá práve jeho kompaktné prevedenie. Aj napriek svojej elegantnej vreckovej veľkosti je výkonný vo vnútri aj navonok. Kompaktná podoba smartfónu je odpoveďou na túžbu užívateľov po menších, prenosnejších a výkonnejších zariadeniach.

Plný výkon v kompaktnom zariadení

 Dostupný je v dvoch prevedeniach, prémiovej zlatej a striebornej so štruktúrou, pre ktorú vzali dizajnéri inšpiráciu brúseného diamantu. Na vonkajšej strane mobilného telefónu sú umiestnené dva kruhové moduly typické pre rad Huawei P50. V jednom module sa ukrýva malá obrazovka, ktorá užívateľom poskytne najdôležitejšie informácie aj v zloženom režime, a druhý zase ponúkne súbor kvalitných fotoaparátov.

Externý displej s rozmerom 1“ bol navrhnutý na poskytnutie základného prehľadu upozornení a tiež na ovládanie niektorých aplikácií, ako napríklad hudobného prehrávača, kalendára či prijímania hovorov. Vďaka nemu si užívatelia môžu napríklad jednoducho zaobstarať selfie pomocou vonkajšieho fotoaparátu a vytvoriť tak vysokokvalitnú snímku. Vnútorný, a teda hlavný OLED displej má veľkosť 6,9“ a široký pomer strán v pomere 21:9 poskytuje pohlcujúce vizuálne zážitky. Jeho prednosťami sú aj rýchla obnovovacia frekvencia, eliminácia odleskov vďaka vrstve Nano Optical, rozsah cez 1 miliardu farieb, a predovšetkým úplne plynulý prechod zloženej verzie na plne funkčný smartfón.

Séria P50 prináša to najlepšie

 Po boku Huawei P50 Pocket prichádza ďalšia mimoriadne pokročilá verzia série P – Huawei P50 Pro. Tento prémiový šikovný telefón uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Nadšencov do fotografovania si určite získa svojou schopnosťou robiť snímky, ktoré dosahujú profesionálne kvality, a to či už ide o farbu, alebo ostrosť. Jeho 6,6-palcový OLED displej bol individuálne vyladený tak, aby zobrazoval prírodné farby bez skreslenia. Huawei P50 Pro je navrhnutý tak, aby bol ľahší, užší a ľahšie padol do ruky, no zároveň poskytoval ešte výkonnejšiu batériu.

Či už dáte prednosť skladacej verzii alebo tej klasickej, v každom prípade máte v rukách vyspelé zariadenie plné pokročilých funkcií a inovácií, a to ako po stránke prepracovaného dizajnu, tak aj znamenitého výkonu.

Ako ich získať?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket sú na Slovensku dostupné v predpredaji v zvýhodnených balíčkoch u vybraných predajcov od 26. januára, pričom štart predaja je naplánovaný na 7. februára 2022. Odporúčaná maloobchodná cena top modelu P50 Pro je 1 199 eur a skladacieho P50 Pocket je 1 399 eur.

Pri kúpe v sieti predajní NAY teraz navyše dostanete zaujímavé darčeky. K Huawei P50 Pro dostanete slúchadlá Huawei FreeBuds Pro, k Huawei P50 Pocket zas dizajnové slúchadlá v tvare rúžu Huawei FreeBuds Lipstick. Táto ponuka platí do 7. februára 2022.

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022