Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

Problémy s internetovým pokrytím po celom dome alebo firme už riešilo mnoho z nás. Ideálne umiestnenie routera v interiéri nie je zakaždým možné, našťastie existuje riešenie v podobe unikátnych jednotiek TP-Link Deco, ktoré zaistia spoľahlivé pokrytie Wi-Fi signálom po celom dome alebo firme. Routery Deco X20-DSL a Deco X20-4G sú tak ideálnym riešením pre všetkých, ktorí už nechcú robiť kompromisy v kvalite bezdrôtového pripojenia a prináša priame spojenie s poskytovateľom internetu.


Deco X20-DSL

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady
Deco X20-DSL predstavuje riešenie v prípade, kedy je potrebné pokryť priestory Wi-Fi signálom a hlavným pripojením k internetu je VDSL linka telekomunikačného operátora. Zároveň je vhodná do miest, kde sú problémy s rovnomerným rozložením signálu, ako sú rozľahlejšie alebo poschodové domy či kancelárie, kde signál od routera nedosiahne do všetkých kútov interiéru.

Tento problém môže vyriešiť opakovač signálu. Lenže ten vytvára sieť, do ktorej je potrebné sa znovu prihlasovať, čo môže byť nekomfortné. Jednotky Deco tento problém eliminujú tým, že niekoľkými hotspotmi rozširujú stále jednu a tú istú sieť s rovnakým názvom. Užívateľ tak nemusí riešiť, kam sa bude pripájať.

Deco X20-4G

Deco X20-DSL dokáže eliminovať slabé oblasti vďaka čistejšiemu a silnejšiemu Wi-Fi signálu najnovšej generácie Wi-Fi 6, ktorý sa bezproblémovo prepája vďaka Mesh technológii s ďalšími jednotkami umiestnenými v interiéri. Prepojené jednotky potom vytvárajú jednu sieť s rovnakým názvom. Tým odpadá striedanie rôznych sietí. Najvyššia možná rýchlosť internetového pripojenia bez výpadkov je tak zaručená.

TIP: Skvelého signálu je možné dosiahnuť na záhrade alebo na terase, ak jednotku Deco X20-DSL umiestnite v jej blízkosti.

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Obdobou predchádzajúceho mesh systému je Deco X20-4G poskytujúci kvalitný prístup k internetu kdekoľvek je to možné, len s tým rozdielom, že zdrojovou technológiou nie je DSL, ale dátová sieť 4G mobilného operátora. Jednotka udržiava internetové pripojenie pomocou SIM karty prostredníctvom brány modemu 4G +, Wi-Fi 6 s technológiou TP-Link Mesh. K čomu je to dobré?

Kvalitné internetové pripojenie je tak možné dosiahnuť všade, kde je technológia 4G dostupná. To je v súčasnej dobe na väčšine územia našej republiky. Je možné tak signálom pokryť chaty, chalupy, farmy alebo sklady. Ak ste už vybavený sieťou s mesh jednotkami Deco, s ktorými Deco X20-4G vie spolupracovať, tak je možné danú sieť zabezpečiť rezervným pripojením cez 4G v prípade výpadku hlavnej linky.

Bezpečnosť nadovšetko

Jednotky Deco ale vedia oveľa viac. Chránia vaše súkromie pred kybernetickými hrozbami alebo dokážu blokovať nevhodný obsah, k čomu slúži prémiové zabezpečenie TP-Link HomeShield. Ich prednosťou je jednoduchosť, variabilita a možnosť rozšírenia o ďalšie separátne jednotky, ktorými možno rozširovať signál aj na miesta, kde je nedostupný. To všetko je možné navyše nastaviť cez mobilnú aplikáciu Deco na Android telefóne alebo iPhone v českom aj slovenskom jazyku.

Internet ešte nikdy nebol tak dostupný, ako je tomu teraz. S jednotkami Deco už nikdy neprídete o signál a neprekvapí vás ani výpadok hlavného pripojenia.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

10. júna 2022

Funkcia Nightography

Režisér Matyáš Fára vydal nový krátky film, natočil ho na mobil Galaxy S22 Ultra

Vďaka funkcii Nightography nebolo potrebné použiť profesionálnu kameru. Vlajková loď od Samsungu všetko zvládla na výbornú.

10. júna 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

10. júna 2022

Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

7. júna 2022

Nové možnosti zabezpečenia telefónu

Snímač 3D Ultrasonic Large Fingerprint – v smartfónoch vivo

Najlepšie smartfóny vivo po novom odomknete pomocou 3D ultrazvukového snímača odtlačkov prstov

6. júna 2022

Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií

6. júna 2022

Personálne zmeny v Samsung Electronics CZ&SK

Martin Doležal sa stal novým vedúcim brand marketing tímu českého a slovenského Samsungu

2. júna 2022

Personálne zmeny v Samsung Electronics CZ&SK

Novou personálnou riaditeľkou českého a slovenského Samsungu je Marcela Kosmatová

2. júna 2022

Ahoj, Slovensko

Značka vivo oficiálne vstupuje na lokálny trh so smartfónmi

V poradí piaty najväčší globálny výrobca smartfónov prichádza na Slovensko. Značka vstupom na slovenský trh potvrdzuje svoj záväzok voči spotrebiteľom a naďalej rozširuje svoju prítomnosť v rámci Európy

1. júna 2022

So štyrmi novými klávesnicami SureFire sa vaše hranie rozsvieti

Verbatim, uviedol na trh štyri nové klávesnice

SureFire, špecializovaná herná značka od spoločnosti Verbatim, uviedla na trh štyri nové klávesnice, ktoré ponúkajú na výber klasickú alebo 60% veľkosť, membránové či mechanické spínače alebo viac režimové, programovateľné RGB osvetlenie tak, aby vyhovovali vášmu rozpočtu a štýlu hry.

1. júna 2022

Odporúčané

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022