Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

Problémy s internetovým pokrytím po celom dome alebo firme už riešilo mnoho z nás. Ideálne umiestnenie routera v interiéri nie je zakaždým možné, našťastie existuje riešenie v podobe unikátnych jednotiek TP-Link Deco, ktoré zaistia spoľahlivé pokrytie Wi-Fi signálom po celom dome alebo firme. Routery Deco X20-DSL a Deco X20-4G sú tak ideálnym riešením pre všetkých, ktorí už nechcú robiť kompromisy v kvalite bezdrôtového pripojenia a prináša priame spojenie s poskytovateľom internetu.


Deco X20-DSL

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady
Deco X20-DSL predstavuje riešenie v prípade, kedy je potrebné pokryť priestory Wi-Fi signálom a hlavným pripojením k internetu je VDSL linka telekomunikačného operátora. Zároveň je vhodná do miest, kde sú problémy s rovnomerným rozložením signálu, ako sú rozľahlejšie alebo poschodové domy či kancelárie, kde signál od routera nedosiahne do všetkých kútov interiéru.

Tento problém môže vyriešiť opakovač signálu. Lenže ten vytvára sieť, do ktorej je potrebné sa znovu prihlasovať, čo môže byť nekomfortné. Jednotky Deco tento problém eliminujú tým, že niekoľkými hotspotmi rozširujú stále jednu a tú istú sieť s rovnakým názvom. Užívateľ tak nemusí riešiť, kam sa bude pripájať.

Deco X20-4G

Deco X20-DSL dokáže eliminovať slabé oblasti vďaka čistejšiemu a silnejšiemu Wi-Fi signálu najnovšej generácie Wi-Fi 6, ktorý sa bezproblémovo prepája vďaka Mesh technológii s ďalšími jednotkami umiestnenými v interiéri. Prepojené jednotky potom vytvárajú jednu sieť s rovnakým názvom. Tým odpadá striedanie rôznych sietí. Najvyššia možná rýchlosť internetového pripojenia bez výpadkov je tak zaručená.

TIP: Skvelého signálu je možné dosiahnuť na záhrade alebo na terase, ak jednotku Deco X20-DSL umiestnite v jej blízkosti.

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Obdobou predchádzajúceho mesh systému je Deco X20-4G poskytujúci kvalitný prístup k internetu kdekoľvek je to možné, len s tým rozdielom, že zdrojovou technológiou nie je DSL, ale dátová sieť 4G mobilného operátora. Jednotka udržiava internetové pripojenie pomocou SIM karty prostredníctvom brány modemu 4G +, Wi-Fi 6 s technológiou TP-Link Mesh. K čomu je to dobré?

Kvalitné internetové pripojenie je tak možné dosiahnuť všade, kde je technológia 4G dostupná. To je v súčasnej dobe na väčšine územia našej republiky. Je možné tak signálom pokryť chaty, chalupy, farmy alebo sklady. Ak ste už vybavený sieťou s mesh jednotkami Deco, s ktorými Deco X20-4G vie spolupracovať, tak je možné danú sieť zabezpečiť rezervným pripojením cez 4G v prípade výpadku hlavnej linky.

Bezpečnosť nadovšetko

Jednotky Deco ale vedia oveľa viac. Chránia vaše súkromie pred kybernetickými hrozbami alebo dokážu blokovať nevhodný obsah, k čomu slúži prémiové zabezpečenie TP-Link HomeShield. Ich prednosťou je jednoduchosť, variabilita a možnosť rozšírenia o ďalšie separátne jednotky, ktorými možno rozširovať signál aj na miesta, kde je nedostupný. To všetko je možné navyše nastaviť cez mobilnú aplikáciu Deco na Android telefóne alebo iPhone v českom aj slovenskom jazyku.

Internet ešte nikdy nebol tak dostupný, ako je tomu teraz. S jednotkami Deco už nikdy neprídete o signál a neprekvapí vás ani výpadok hlavného pripojenia.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Predaj začal na Slovensku

ASUS Vivobook 15 OLED

Štýlový 15-palcový notebook prináša procesory 11. generácie Intel a špičkový OLED displej

13. októbra 2021

Jedinečný stánok na Slovensku,

ASUS a ROG otvorili na Slovensku jedinečný stánok

Nachádza sa v najmodernejšom Alza showroome v nákupnom centre Nivy v Bratislave

12. októbra 2021

Nakupovanie prostredníctvom telefónu alebo tabletu

Nová aplikácia IKEA

Nová mobilná aplikácia IKEA rozširuje možnosti pohodlného nakupovania

5. októbra 2021

Spoločník na dovolenku

Canon Zoemini S2 – Fotografujte, tlačte, lepte

Canon rozširuje rad instantných fotoaparátov o nový model 2-v-1 – Canon Zoemini S2. Ten spája zábavné fotenie, inovatívne možnosti úpravy fotografií a okamžitú tlač

4. októbra 2021

CyberPower VP700ELCD-FR

Spoľahlivá ochrana pre kancelárie

Pomáha chrániť dôležité súkromné ​​médiá a dokumenty

1. októbra 2021

Návrat ikonického dizajnu

Ikonické slúchadlá Bose majú nástupcu

Model QuietComfort 45 s typickým zvukom a výdržou až 24 hodín

30. septembra 2021

Logitech MX Keys Mini

Menšia, ale funkčnejšie, navrhnutá na uľahčenie tvorivej práce

Spoločnosť Logitech predstavila nové bezdrôtové klávesnice MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac. Ich minimalistická konštrukcia skrýva mnoho vylepšení a sú určené predovšetkým pre tvorcov obsahu. MX Keys Mini ponúka to najlepšie z dobre známych, štandardne veľkých klávesníc MX Keys v minimalistickom bezdrôtovom prevedení. Môžete ich používať v ľubovoľnom prostredí – na veľkom […]

28. septembra 2021

Idealna kamera na motocykel

Akčná kamera ako nenahraditeľný parťák na cesty

Rovnako ako je samozrejmé jazdiť na motorke v prilbe, kombinéze, správnej obuvi a ďalších nevyhnutnostiach, stáva sa nenahraditeľný aj pomocník v podobe akčnej kamery. Či už brázdite cesty na svojom superšporte, preháňate sa v teréne na endure, alebo si užívate kochanie prírodou na cestovnej motorke, obstaranie akčnéj kamery je vždy dobrá voľba. Kúpa akčnej kamery […]

24. septembra 2021

Hráči Rocket League a WOT pozor!

Štartuje Kingston Fury Grunex Masters

Nová sezóna, nové výzvy! Kingston Fury Grunex Masters nadviaže na úspešnú prvú sezónu Grunex Masters v hrách Rocket League a World of Tanks. Hráči Rocket League sa môžu opäť tešiť na najväčšiu ligu na Slovensku a v Českej republike. Milovníci plechových monštier iste ocenia nadupanú turnajovú sériu s Martym o prize money a výkonné pamäte  Kingston Fury.

21. septembra 2021

Axis uvádza kamery XPQ1785

S ochranou proti výbuchu a celosvetovou certifikáciou

Spoločnosť Axis Communications oznámila dve nové kamery s ochranou proti výbuchu, ktoré sú navrhnuté tak, aby monitorovali rozsiahle oblasti a odoslali upozornenia, kedykoľvek je detekovaný požiar alebo dym. Sú ideálne pre aplikácie v oblasti zdravia, bezpečnosti a životného prostredia (HSE) v potenciálne horľavých nebezpečných oblastiach a majú celosvetovú certifikáciu Ex.

17. septembra 2021

Odporúčané

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021

Váš osobný prekladateľ textov?

Stavte na „magický“ prekladač CARNEO VT3!

Zabudnite na nedorozumenia, dnes je jednoduché komunikovať aj v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili!

5. augusta 2021
TEST

TEST/RECENZIA

Sony Xperia 1 má štyri kamery a 4K displej. Vyskúšali sme ju v praxi

Sony Xperia 1 nás dostala svojím displejom, vodotesným telom a skvelými kamerami. Pozrite si reálne fotografie bez úprav.

29. júla 2021

LASEROVÁ TLAČIAREŇ ZA PÁR DROBNÝCH

Test Xerox B205: Solídny štandard pre firmy, ktoré potrebujú spoľahlivé nástroje

„Na experimenty nie je čas, preto chcem len overené a spoľahlivé veci,“ znie jeden z hlavných argumentov, prečo je pre firmy Xerox B205 stále rozumnou voľbou.
Tlač je čiernobiela, ale skener farebný
So vstavaným Wi-Fi tlačí bez použitia kábla

20. júla 2021

Vyniká reprodukciou nízkych tónov a výkonom

Recenzia Sony SRS-XB23: Najlepší parťák na grilovačky a outdoor tréningy

Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB23 nie je na trhu úplnou novinkou, ale najmä v tomto období pred letom si k nemu nachádza cestu viac a viac zákazníkov.

8. júla 2021

Testovali sme

Akčné kamery NICEBOY – časť 2. NICEBOY VEGA X PRO

Akčné alebo outdoorové kamery NICEBOY zaujmú svojou cenou. V redakcii sme už mali možnosť vyskúšať základný model NICEBOY VEGA X PLAY a teraz sa pozrieme na robustnejší, vybavenejší a aj trochu drahší model VEGA X PRO.

8. júna 2021