Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

Problémy s internetovým pokrytím po celom dome alebo firme už riešilo mnoho z nás. Ideálne umiestnenie routera v interiéri nie je zakaždým možné, našťastie existuje riešenie v podobe unikátnych jednotiek TP-Link Deco, ktoré zaistia spoľahlivé pokrytie Wi-Fi signálom po celom dome alebo firme. Routery Deco X20-DSL a Deco X20-4G sú tak ideálnym riešením pre všetkých, ktorí už nechcú robiť kompromisy v kvalite bezdrôtového pripojenia a prináša priame spojenie s poskytovateľom internetu.


Deco X20-DSL

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady
Deco X20-DSL predstavuje riešenie v prípade, kedy je potrebné pokryť priestory Wi-Fi signálom a hlavným pripojením k internetu je VDSL linka telekomunikačného operátora. Zároveň je vhodná do miest, kde sú problémy s rovnomerným rozložením signálu, ako sú rozľahlejšie alebo poschodové domy či kancelárie, kde signál od routera nedosiahne do všetkých kútov interiéru.

Tento problém môže vyriešiť opakovač signálu. Lenže ten vytvára sieť, do ktorej je potrebné sa znovu prihlasovať, čo môže byť nekomfortné. Jednotky Deco tento problém eliminujú tým, že niekoľkými hotspotmi rozširujú stále jednu a tú istú sieť s rovnakým názvom. Užívateľ tak nemusí riešiť, kam sa bude pripájať.

Deco X20-4G

Deco X20-DSL dokáže eliminovať slabé oblasti vďaka čistejšiemu a silnejšiemu Wi-Fi signálu najnovšej generácie Wi-Fi 6, ktorý sa bezproblémovo prepája vďaka Mesh technológii s ďalšími jednotkami umiestnenými v interiéri. Prepojené jednotky potom vytvárajú jednu sieť s rovnakým názvom. Tým odpadá striedanie rôznych sietí. Najvyššia možná rýchlosť internetového pripojenia bez výpadkov je tak zaručená.

TIP: Skvelého signálu je možné dosiahnuť na záhrade alebo na terase, ak jednotku Deco X20-DSL umiestnite v jej blízkosti.

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Obdobou predchádzajúceho mesh systému je Deco X20-4G poskytujúci kvalitný prístup k internetu kdekoľvek je to možné, len s tým rozdielom, že zdrojovou technológiou nie je DSL, ale dátová sieť 4G mobilného operátora. Jednotka udržiava internetové pripojenie pomocou SIM karty prostredníctvom brány modemu 4G +, Wi-Fi 6 s technológiou TP-Link Mesh. K čomu je to dobré?

Kvalitné internetové pripojenie je tak možné dosiahnuť všade, kde je technológia 4G dostupná. To je v súčasnej dobe na väčšine územia našej republiky. Je možné tak signálom pokryť chaty, chalupy, farmy alebo sklady. Ak ste už vybavený sieťou s mesh jednotkami Deco, s ktorými Deco X20-4G vie spolupracovať, tak je možné danú sieť zabezpečiť rezervným pripojením cez 4G v prípade výpadku hlavnej linky.

Bezpečnosť nadovšetko

Jednotky Deco ale vedia oveľa viac. Chránia vaše súkromie pred kybernetickými hrozbami alebo dokážu blokovať nevhodný obsah, k čomu slúži prémiové zabezpečenie TP-Link HomeShield. Ich prednosťou je jednoduchosť, variabilita a možnosť rozšírenia o ďalšie separátne jednotky, ktorými možno rozširovať signál aj na miesta, kde je nedostupný. To všetko je možné navyše nastaviť cez mobilnú aplikáciu Deco na Android telefóne alebo iPhone v českom aj slovenskom jazyku.

Internet ešte nikdy nebol tak dostupný, ako je tomu teraz. S jednotkami Deco už nikdy neprídete o signál a neprekvapí vás ani výpadok hlavného pripojenia.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Supertenký a superľahký

ASUS Zenbook S 13 OLED

ASUS Zenbook S 13 OLED, najtenší 13,3″ OLED notebook na svete,
je v predaji na Slovensku

31. mája 2023

Priekopník vo vývoji mobilnej fotografie

Séria Huawei P

Spôsob, akým zachytávame, ukladáme a zdieľame naše spomienky, prešiel za posledné roky pozoruhodnou premenou.

30. mája 2023

S Anti-Shake Sensor Rotation nie je vidieť chvenie rúk

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro dokazuje svoje výnimočné foto schopnosti aj v tmavom prostredí

30. mája 2023

prieskum mapoval spotrebiteľské správanie

Slováci preferujú digitálne ramenné tlakomery

V slovenských domácnostiach sa najčastejšie používajú ramenné tlakomery. Z teplomerov vedú digitálne kontaktné, hneď po nich sklenené lekárske, ukázal prieskum.

24. mája 2023

Koľko hejtu je na slovenskom Facebooku?

Iniciatíva #bezhejtu

Iniciatíva #bezhejtu bude odstraňovať nenávistné komentáre z internetu. Na slovenskom Facebooku je ich viac ako 15 %

17. mája 2023

Čo znamená byť človekom vo svete umelej inteligencie?

Očakávame, že umelá inteligencia „zachráni alebo zničí“ svet. Je však naozaj v hlavnej úlohe?

Umelá inteligencia (AI) dnes dokáže pracovať vo vede, vytvoriť umelecké dielo, esej do školy, ale aj nahradiť náš spoločenský život. Otázkou tak ostáva: „V čom vlastne bude rozdiel medzi človekom a strojom?“

4. mája 2023

ušetria čas na inštalácii, údržbe aj prevádzke

Axis má nové kopulovité kamery s funkciou PTRZ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dve nové špičkové kopulovité kamery AXIS Q3626-VE a AXIS Q3628-VE, ktoré ponúkajú cenovo výhodnú inštaláciu a podporu pokročilej analýzy založenej na hlbokom učení. Nové fixné kopule sú vybavené jedinečnými funkciami otáčania / nakláňania / rolovania a priblíženia obrazu (PTRZ – pan/tilt/roll/zoom), ktoré umožňujú kedykoľvek na diaľku zmeniť nastavenia záberu. Tieto kamery […]

27. apríla 2023

McDonald´s

Inovatívny služba ojednávok v McDonald´s

Nová služba MyOrder vám umožní objednať si svoje obľúbené jedlo z McDonald’s ešte pred vkročením do reštaurácie

25. apríla 2023

AXIS Body Worn Live

Umožňuje v reálnom čase streamovať video z osobných kamier Axis

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh službu AXIS Body Worn Live, ktorá slúži na živé streamovanie dát v podobe videa, zvuku a metadát z nositeľných kamier Axis. AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodovanie operátorov na základe živého prenosu a v teréne pre samotných nositeľov kamier zaistí vyššiu bezpečnosť.

21. apríla 2023

Upgrade je EKOnomický a EKOlogický

22. apríl – Deň Zeme a správny čas na upgrade

Počuli ste už o dôležitom sviatku, ktorý sa každoročne koná 22. apríla na celom svete, aby upozornil na potrebu chrániť našu planétu pred znečistením, klimatickou zmenou a stratou biodiverzity? Je najväčším environmentálnym podujatím, do ktorého sa každoročne zapojí viac ako miliarda ľudí.

21. apríla 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022