Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

Problémy s internetovým pokrytím po celom dome alebo firme už riešilo mnoho z nás. Ideálne umiestnenie routera v interiéri nie je zakaždým možné, našťastie existuje riešenie v podobe unikátnych jednotiek TP-Link Deco, ktoré zaistia spoľahlivé pokrytie Wi-Fi signálom po celom dome alebo firme. Routery Deco X20-DSL a Deco X20-4G sú tak ideálnym riešením pre všetkých, ktorí už nechcú robiť kompromisy v kvalite bezdrôtového pripojenia a prináša priame spojenie s poskytovateľom internetu.


Deco X20-DSL

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady
Deco X20-DSL predstavuje riešenie v prípade, kedy je potrebné pokryť priestory Wi-Fi signálom a hlavným pripojením k internetu je VDSL linka telekomunikačného operátora. Zároveň je vhodná do miest, kde sú problémy s rovnomerným rozložením signálu, ako sú rozľahlejšie alebo poschodové domy či kancelárie, kde signál od routera nedosiahne do všetkých kútov interiéru.

Tento problém môže vyriešiť opakovač signálu. Lenže ten vytvára sieť, do ktorej je potrebné sa znovu prihlasovať, čo môže byť nekomfortné. Jednotky Deco tento problém eliminujú tým, že niekoľkými hotspotmi rozširujú stále jednu a tú istú sieť s rovnakým názvom. Užívateľ tak nemusí riešiť, kam sa bude pripájať.

Deco X20-4G

Deco X20-DSL dokáže eliminovať slabé oblasti vďaka čistejšiemu a silnejšiemu Wi-Fi signálu najnovšej generácie Wi-Fi 6, ktorý sa bezproblémovo prepája vďaka Mesh technológii s ďalšími jednotkami umiestnenými v interiéri. Prepojené jednotky potom vytvárajú jednu sieť s rovnakým názvom. Tým odpadá striedanie rôznych sietí. Najvyššia možná rýchlosť internetového pripojenia bez výpadkov je tak zaručená.

TIP: Skvelého signálu je možné dosiahnuť na záhrade alebo na terase, ak jednotku Deco X20-DSL umiestnite v jej blízkosti.

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Obdobou predchádzajúceho mesh systému je Deco X20-4G poskytujúci kvalitný prístup k internetu kdekoľvek je to možné, len s tým rozdielom, že zdrojovou technológiou nie je DSL, ale dátová sieť 4G mobilného operátora. Jednotka udržiava internetové pripojenie pomocou SIM karty prostredníctvom brány modemu 4G +, Wi-Fi 6 s technológiou TP-Link Mesh. K čomu je to dobré?

Kvalitné internetové pripojenie je tak možné dosiahnuť všade, kde je technológia 4G dostupná. To je v súčasnej dobe na väčšine územia našej republiky. Je možné tak signálom pokryť chaty, chalupy, farmy alebo sklady. Ak ste už vybavený sieťou s mesh jednotkami Deco, s ktorými Deco X20-4G vie spolupracovať, tak je možné danú sieť zabezpečiť rezervným pripojením cez 4G v prípade výpadku hlavnej linky.

Bezpečnosť nadovšetko

Jednotky Deco ale vedia oveľa viac. Chránia vaše súkromie pred kybernetickými hrozbami alebo dokážu blokovať nevhodný obsah, k čomu slúži prémiové zabezpečenie TP-Link HomeShield. Ich prednosťou je jednoduchosť, variabilita a možnosť rozšírenia o ďalšie separátne jednotky, ktorými možno rozširovať signál aj na miesta, kde je nedostupný. To všetko je možné navyše nastaviť cez mobilnú aplikáciu Deco na Android telefóne alebo iPhone v českom aj slovenskom jazyku.

Internet ešte nikdy nebol tak dostupný, ako je tomu teraz. S jednotkami Deco už nikdy neprídete o signál a neprekvapí vás ani výpadok hlavného pripojenia.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Voliteľný slot pre zámok Kensington predchádza fyzickej krádeži notebooku.

Navrhnuté pre flexibilnú prácu

Dynabook rozširuje rad notebookov Satellite Pro C50 o modely s procesormi AMD RYZEN™

19. januára 2022

Práca v open office a home office

Ako byť produktívnejší pomocou správne zvolených bezdrôtových slúchadiel

Pokiaľ vás zaujal titulok tohto článku, pravdepodobne pracujete väčšinu času pri počítači v miestach, kde na vás pôsobí rad rozptyľujúcich vplyvov. V otvorenej kancelárii môže byť často ťažké napísať aj jeden odsek textu, ak vnímate v pozadí pracovné hovory alebo smiech kolegov.

19. januára 2022

Čo prinesie nová generácia?

Smartfóny Huawei série P a ich líderstvo na poli mobilnej fotografie

Bude to už desať rokov od momentu, kedy Huawei prišiel na trh s novinkou medzi inteligentnými telefónmi, modelom Ascend P1. Už z názvu prvých modelov tohto radu, kedy „Ascend“ v preklade znamená „stúpať vysoko“, bolo jasné, že Huawei týmto otvoril kapitolu veľmi ambiciózneho radu mobilných telefónov.

19. januára 2022

Ocenenia CES Innovation Awards

Rekordný počet ocenení

ASUS a ROG získali rekordný počet ocenení CES 2022 Innovation Awards

18. januára 2022

Spolupráca spoločností Canon a Plockmatic

Kvalitné aplikácie s UV lakom

Spolupráca spoločností Canon a Plockmatic prináša riešenie pre UV LED lakovanie v spojení s tlačiarňami radu varioPRINT iX

18. januára 2022

Nové portfólio - nová úroveň

Inovácie spoločnosti ASUS

ASUS na výstave CES 2022 predstavil skladateľný notebook a ďalšie inovácie

12. januára 2022

Ponúka viac možností a funkcií aj pre ľavákov

Myš Logitech Signature M650

Spoločnosť Logitech prichádza s novou bezdrôtovou myšou Signature M650. Vďaka dvom rôznym veľkostiam a aj verzii pre ľavákov, ponúka lepšie pracovné podmienky pre oveľa väčšiu skupinu ľudí ako iné modely. Medzi jej hlavné prednosti patria rolovacie koliesko SmartWheel, takmer nepočuteľné tlačidlá s nastaviteľnými funkciami a veľmi praktický dizajn.

11. januára 2022

The Freestyle je unikátny projektor

Projektor The Freestyle

Samsung uvádza na trh prenosný projektor The Freestyle pre zábavu na ľubovoľnom mieste

11. januára 2022

Mojím poslaním je načúvať trhu

Head of Marketing pre Česko a Slovensko

Samsung vytvoril novú strategickú pozíciu Head of Marketing pre Česko a Slovensko, zastáva ju Martin Marek

11. januára 2022

Premietanie na strop

The Freestyle je určený predovšetkým pre generáciu Z a mileniálov

Samsung uvádza na trh prenosný projektor The Freestyle pre zábavu na ľubovoľnom mieste

7. januára 2022

Odporúčané

Vylepšená odolnosť proti nárazom

Hodinky Casio GA-2100SKE-7AER G-Shock Carbon Core Guard

Puzdro hodiniek má hrúbku iba 11,8 mm

18. decembra 2021

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021